روانسر در حوزه سلامت نیازمند توجه ویژه است

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه روانسر گفت: این شهرستان در حوزه های بهداشت و درمان و سلامت نیازمند توجه ویژه از سوی متولیان است.

ماموستا ملاسید محمد محمدی روز سه شنبه در دومین مجمع سلامت روانسر افزود: شتاب بخشیدن در ساخت بیمارستان ۶۴ تختخوابی روانسر خواسته مردم است.

وی خدمت به مردم بخصوص در حوزه بهداشت و سلامت را مورد تاکید قرار داد و گفت: مردم روانسر همیشه در کارهای خیر پیشگام بوده اند و در صحنه های خیرخواهانه شرکت داشته‌اند و انتظار می رود در این امر مهم نیز مشارکت جدی داشته باشند.

فرماندار شهرستان روانسر نیز گفت: دولت تدبیر و امید با اجرای طرح تحول سلامت و کاهش هزینه های درمان و سلامت، رضایتمندی را در بین جامعه ایجاد کرد.

سعدی مصطفی زاده افزود: سلامت در تمامی حوزه ها و به ویژه کاهش آسیب های اجتماعی، نشاط اجتماعی و توسعه پایدار نقش بسزایی دارد.

وی با بیان اینکه همه ما باید در حوزه سلامت دغدغه داشته باشیم ادامه داد: حوزه سلامت یک حوزه عمومی و مردمی است و تاثیرگذاری آن در همه عرصه ها مشهود است.

فرماندار روانسر گفت: باتوجه به شرایط استان کرمانشاه و منطقه اورامانات، گردشگری سلامت و توریسم درمانی می تواند زمینه رونق اقتصادی را در استان فراهم کند.

شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.