« سامد » مجرای ارتباط مردم با دولت در همه نقاط استان است

اصفهان- ایرنا- معاون سیاسی و امنیتی استانداری اصفهان گفت: سامانه ارتباط مردم با دولت (سامد) مجرای ارتباطی برای طرح مشکلات و مسائل مردم از اقصی نقاط استان است که به مسوولان سطوح مختلف ارائه می‌شود.

حیدر قاسمی روز سه‌شنبه  پس حضور در سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) در گفت‌ وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این سامانه فرصت، ظرفیت و فضای مناسبی است که افراد می‌توانند از دورترین نقاط استان مسائل خود را طرح کنند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان گفت: مدیران و مسوولان علاوه بر برنامه‎‌های ملاقات عمومی هفتگی خود پیشگام شدند تا از تیر امسال اولین برنامه ارتباط مستقیم مردمی با گروه‌ها و توده‌های مردم را برقرار کنند و مدیران دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران مکلف شدند تا با هماهنگی دفتر ارتباط مردمی و رسیدگی به شکایات استانداری این برنامه برقرار شود.

وی اضافه کرد: تاکنون اکثر فرمانداران و مدیران استانی به صورت مستقیم در این ارتباط مردم و دولت حضور پیدا کردند این در حالیست که تا به حال ۵۰ برنامه ارتباط مستقیم برقرار شده است.

قاسمی با اشاره به درخواست‌های مردم تصریح کرد: خواسته‌های افراد در راستای دستگاه‌های اداری و اجرایی است که بخشی از این موارد در حوزه‌های خدماتی صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به حضور خود در سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت اظهار داشت:  ۲۰ تماس موفقی که من با افراد مختلف داشتم بیشتر مطالبی در حوزه‌های اجتماعی، عمرانی و مسائل با شهرداری و خدمات رسانی مطرح شد همچنین در حوزه سیاسی فرمانداری‌ها هم مواردی داشتیم.

قاسمی ادامه داد: بخشی از درخواست‌ها در راستای تسهیل فرآیندهاست که ضرورت دارد فرآیندها اصلاح و سرعت بیشتری پیدا کند زیرا از نظر مردم تسهیل فرآیندها موضوعی مهم است.

وی ابراز امیدواری کرد که با این اقدام تمامی مدیران حضور پیدا کنند و از این طریق علاوه بر ماموریت‌های روزمره و وظایف ذاتی، تسریع بخش حل مشکلات مردم باشند.

ارتباط مستقیم تلفنی مردم با مسوولان استان از طریق شماره تماس ۱۱۱ صورت می‌گیرد.

 سامانه ارتباطات مردمی دولت ( سامد) در راستای دریافت، ثبت و رسیدگی به موارد مطروحه از سوی مردم راه اندازی شده است که موارد مطروحه می‌تواند ماهیتی شامل درخواست، شکایت، تشکر، ابراز احساس، انتقاد، طرح و ایده و گزارش داشته باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =