همه برای برگزاری انتخاباتی پرشور تلاش کنند

کرمانشاه- ایرنا- مسوُول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: در برنامه‌های دهه مبارک فجر امسال باید با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در جای جای مناطق روستایی و عشایری زمینه را برای حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس فراهم کنیم.

حجت الاسلام سیداسماعیل حسینی مقدم روز سه شنبه در دومین جلسه ستاد کمیته روستایی و عشایری ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر در سرسرای اجتماعات سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه افزود: امام خمینی (ره) با انقلابی درونی، زمینه‌ساز انقلاب بیرونی شد و خط بطلانی بر حکومت شاهنشاهی کشید و امروز شاهد بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم.

وی اظهارداشت: دهه فجر بهترین بستر برای تشریح دستاوردهای نظام و گسترش فرهنگ انقلاب است و بر همه ما واجب است که بیانیه گام دوم انقلاب را به نحو مطلوبی مطالعه و نشر دهیم.

حجت الاسلام حسینی مقدم، سپس از مدیران عضو کمیته درخواست کرد برای رونق برنامه ها در مناطق روستایی و عشایری برنامه ریزی لازم را به عمل آورند.

وی با اشاره به دسیسه های ۴۰ ساله دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت؛ آخرین این ددمنشی ها ترور ناجوانمردانه شهید قاسم سلیمانی بود که البته پاسخ لازم را هم دریافت کردند.

استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت ساکن در ۲ هزار و ۵۹۵ روستا و ۳۴ شهر دارد. این استان دارای ۶ حوزه انتخاباتی و هشت نماینده در مجلس شورای اسلامی است.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.