۱ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۰۰
کد خبرنگار: 1829
کد خبر: 83642249
۰ نفر

برچسب‌ها

ایرنا، زیست‌بوم جدید رسانه‌ای را به درستی درک کرده است

کرمان - ایرنا - مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی، زیست بوم جدید رسانه‌ای و روزنامه‌نگاری جدید و تیمی را به درستی درک کرده و با تکیه بر توان علمی خود و تولید محتواهای چند رسانه‌ای در صدد تحقق هرچه بیشتر این مهم است.

به گزارش ایرنا، عباس تقی‌زاده روز سه شنبه در شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی با حضور مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: شاید هنوز برخی روابط عمومی ها در همان فضای گذشته قرار دارند و هنوز به دنبال روزنامه نگاری سنتی و فردی و رابطه های بالا و پائین هستند و به درستی زیست بوم جدید را درک نکرده اند.

وی به روز بودن را از فاکتورهای مهم در مدیریت ایرنا برشمرد و تصریح کرد: در موقعیت حساس کنونی باید با درک صحیح از موقعیت ها و در حالی که اخبار جعلی و شبه خبرها در حال نشر و پراکنده شدن هستند باید با دقت بیشتری حرکت کرد.

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی خاطرنشان کرد: در روابط عمومی ها بسیاری اوقات خبر را تولید می کنیم، اما وظیفه مهم روابط عمومی ها ارتباط با مردم، افزایش و تقویت ارتباط بین دولت و مردم و ترمیم سرمایه اجتماعی است که باید به صورت ویژه ورد توجه قرار گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =