مولوی عبدالحمید: مردم بهانه دست دشمنان ندهند

زاهدان- ایرنا- مدیرحوزه علمیه دارالعلوم و امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان با صدور اطلاعیه‌ای از مردم خواست تا از هرگونه تجمع در مقابل صدا و سیمای زاهدان خودداری کنند و بهانه دست دشمنان ندهند.

در پی انتشار فراخوانی در فضای مجازی مبنی بر تجمع مقابل صداوسیمای مرکز سیستان‌وبلوچستان در اعتراض به قطع سخنان مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی از برنامه زنده شبکه «هامون»، در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران که با حضور رییس‌جمهوری در چابهار برگزار شد، دفتر امام‌جمعه اهل سنت زاهدان با صدور اطلاعیه‌ای از مردم خواست احساسات خود را کنترل و از هرگونه تجمع خودداری کنند.

در این اطلاعیه آمده است: به تازگی برخی افراد ناشناس در فضای مجازی از مردم خواسته‌اند در اعتراض به قطع سخنان مولوی عبدالحمید در برنامه زنده شبکه هامون، در مقابل صداوسیمای مرکز سیستان‌ و بلوچستان تجمع کنند. 

در اطلاعیه یاد شده از مردم خواسته شده است تا «احساسات خود را کنترل کرده و از هرگونه تجمع خودداری کنند تا بهانه‌ای به‌دست دشمنان نیفتد و موضوع را از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری کنند».

به گزارش ایرنا شورای هماهنگی مدیریت بحران سیستان و بلوچستان روز شنبه ۲۸ دی با حضور رییس جمهوری و شماری از وزیران در پایگاه دهم شکاری کنارک برگزار شد؛ در زمان سخنرانی مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان پخش زنده تلویزیونی قطع شد که مدیران شبکه هامون علت آن را «نقص فنی در پخش زنده تلویزیونی» اعلام کرده اند.

قابل ذکر است که ارتباط زنده شبکه هامون در چندین نوبت در هنگام صحبت‌های وزیر نیرو و وزیر بهداشت نیز قطع اما پس از دقایقی دوباره این ارتباط برقرار شده بود.

با این حال برخی در شبکه‌های فضای مجازی استان سیستان و بلوچستان با سوء استفاده از این موضوع، خواستار تجمع در مقابل صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان شده بودند که مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی با صدور اطلاعیه‌ای مانع از سو استفاده برخی از این افراد از این موضوع شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =