۱ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۹:۴۸
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83642092
۰ نفر

برچسب‌ها

دعوت ورزشکار گیلانی به اردوی تیم ملی فوتسال بانوان

رشت - ایرنا - نساء احدی از گیلان به مرحله جدید اردوی تیم ملی فوتسال بانوان دعوت شد.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال  گیلان روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از سوی فدراسیون فوتبال، ۲۵ بازیکن به مرحله جدید اردوی تیم ملی فوتسال بانوان دعوت شدند که نساء احدی از گیلان نیز جزء دعوت شدگان است.

علیرضا وهابی افزود: با توجه به اعلام فدراسیون فوتبال، نساء احدی ورزشکار شایسته گیلانی به همراه سایر دعوت شدگان از روز چهارم بهمن ماه در مرکز ملی فوتبال در تهران در  مرحله جدید اردوی تیم ملی حضور می یابد.

وی بیان کرد: مرحله جدید اردوی تیم ملی فوتسال بانوان ایران به مدت چهار روز در تهران ادامه می یابد که در این مدت، ملی پوش شایسته گیلانی به همراه سایر اردونشینان ، مراحل آمادگی و تمرینات خود را زیر نظر  شهناز یاری سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان انجام می دهد.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان ادامه داد: ملی پوشان پس از برگزاری اردوهای تدارکاتی، اوایل اسفند ماه سال جاری دو دیدار دوستانه با تیم ملی فوتسال بانوان روسیه در تهران برگزار خواهند کرد که امیدواریم نساء احدی با درخشش در اردو، به عضویت تیم ملی درآید تا به همراه این تیم مقابل روسیه قرار گیرد. 

وهابی خاطرنشان کرد:  پیش از این، نساء احدی و سمانه لطفی از گیلان در اردوهای قبلی تیم ملی فوتسال بانوان کشور حضور داشتند که با اعلام کادر فنی این تیم، فقط نساء  احدی به مرحله جدید اردوی تیم ملی دعوت شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =