۱ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۹:۲۳
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83642049
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ تساوی حاصل تلاش نماینده گیلان در لیگ برتر تکواندو کشور

رشت - ایرنا - نماینده گیلان در دور برگشت رقابت های تکواندو لیگ برتر تکواندو جوانان و بزرگسالان کشور ۲ تساوی کسب کرد.

رئیس هیات تکواندو استان گیلان روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:تیم یزدان رشت نماینده گیلان در  رقابت‌های هفته اول تا سوم از دور برگشت لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان کشور در تهران به  ۲ تساوی و یک شکست دست یافت.

محسن سترگی افزود: در جریان این رقابت ها و در هفته اول از دور برگشت این رقابت ها ، تیم یزدان رشت برابر تیم شهرداری ورامین قرار گرفت که در نهایت برابر این حریفش به نتیجه مساوی چهار بر چهار دست یافت.

وی ادامه داد: علیرضا نظری ، سیدمحراب عبدالله زاده ، مهدی محمدی گواری و علی قلی پور از تیم یزدان رشت برابر حریفان خود پیروز  و سایر تکواندوکاران این تیم برابر حریفان خود مغلوب شدند تا در نهایت این بازی با نتیجه مساوی خاتمه یابد.

وی بیان کرد: همچنین تیم یزدان رشت در هفته دوم دور برگشت این مسابقات برابر تیم فرمانیه قرار گرفت که در نهایت تیم یزدان برابر این حریفش نیز به نتیجه مساوی چهار بر چهار دست یافت که علیرضا نظری ، امیرحسین بهرآبادی ، مهدی محمدی گواری و امیررضا نیک سیرت از تیم یزدان رشت برابر حریفان خود پیروز شدند.

رئیس هیات تکواندو استان گیلان خاطرنشان کرد: در هفته سوم از دور برگشت این رقابت ها تیم یزدان رشت نماینده گیلان مقابل تیم قدرتمند لوازم خانگی کن قرار گرفت که در نهایت برابر این حریفش با نتیجه هفت بر یک شکست را پذیرا شد که راستین خواجوی تنها تکواندوکار پیروز تیم یزدان در این هفته بود.

محسن سترگی تصریح کرد: در هجدهمین دوره مسابقات تکواندو لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان کشور جام خلیج فارس، تیم‌های شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم خانگی کن، پاس، پالایش نفت آبادان، صنعت مس کرمان، فرمانیه، کانون تکواندوکاران مهاجر و یزدان رشت  به صورت دوره ای و متمرکز در تهران با هم رقابت می کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =