۱ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۸:۰۰
کد خبرنگار: 2062
کد خبر: 83641970
۰ نفر

برچسب‌ها

عناوین روزنامه‌های خراسان رضوی در اول بهمن ماه

روزنامه‌های خراسان رضوی روز سه‌شنبه اول بهمن ماه ۱۳۹۸ مطالب متنوعی منتشر کردند که عنوان‌های برجسته آن‌ها مرور می‌شود.

روزنامه خراسان:

این روزنامه در تیتر نخست خود عنوان "شلیک ایران به مکانیسم ماشه" را منتشر کرد و نوشت: ظریف در هشداری آشکار به اروپایی‌ها تاکید کرد اگر پرونده کشورمان را به شورای امنیت ببرند ایران پس از ۵۱ سال از پیمان "ان.پی.تی" خارج خواهد شد.

عکس نخست روزنامه خراسان نیز با عنوان "وعده قاطع جانشین حاج قاسم برای انتقام" تصویری از سردار قاآنی جانشین سردار شهید سلیمانی است.

ویژه‌نامه خراسان رضوی:

این ویژه‌نامه با روتیتر "اجرای طرح L.E.Z تا ۲۶ بهمن به تعویق ا فتاد" در تیتر نخست خود نوشت: فرصت ۲۶ روزه برای پیشگیری از جریمه روزانه ۵۰ هزار تومانی

عکس نخست ویژه‌نامه خراسان رضوی نیز با عنوان "بی‌توجهی بانک مرکزی به مشکلات صادرات نقره امنیت شغلی ۱۶ هزار کارگر را به مخاطره انداخت"، تصویری از یک کارگاه نقره‌سازی است. 

روزنامه قدس:

این روزنامه با روتیتر "سردار قاآنی در مراسم معارفه فرماندهان جدید سپاه قدس با اشاره به ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی" در تیتر نخست خود نوشت: دشمن را می‌زنیم، رودررو و جوانمردانه

عکس نخست روزنامه قدس نیز با عنوان "استقبال با عکس ژنرال و اقبال!" نمایی از اعتراضات مردم پاکستان به سفر معاون وزیرخارجه آمریکا به این کشور است.

ویژه‌نامه قدس خراسان رضوی: 

این ویژه‌نامه در تیتر نخست خود با اشاره به اختراع دستگاه خودکار احیای بیماران قلبی و ریوی نوشت: اختراعی که رودست اروپایی‌ها زد

عکس نخست ویژه‌نامه قدس خراسان رضوی نیز با عنوان "مزاحمت‌های بی‌پایان مشاغل مزاحم در بلوار معلم"، تصویری از بخشی از این مشاغل است.

روزنامه شهرآرا: 

این روزنامه در تیتر نخست خود نوشت: ۱۳ هزار میلیارد تومان، طلب مشهد از دولت 

عکس نخست این روزنامه نیز با عنوان "خانه‌هایی روی هوا" تصویری از معضل بام‌فروشی در مشهد است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =