رشد درآمدهای غیرنفتی در ۶ ماه نخست سال جاری

تهران - ایرنا - رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، رشد درآمدهای غیرنفتی در ۶ ماه نخست سال جاری را مهمترین بخش گزارش وزیر امور اقتصاد و دارایی در نشست امروز این کمیسیون عنوان کرد.

به گزارش روز دوشنبه خانه ملت، الیاس حضرتی در تشریح جلسه امروز فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد و امور داراریی با اعضای این کمیسیون گفت: «آخرین وضعیت شاخص‌های اقتصاد کلان کشور» توسط وزیر اقتصاد و معاون وی گزارش داده شد که حاکی از رشد اقتصادی، بورس، بانک‌ها، تورم، ارز و سرمایه‌گذاری خارجی در ۶ ماه نخست سال جاری بود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، رشد درآمدهای غیرنفتی در ۶ ماه نخست سال جاری را مهمترین بخش گزارش وزیر اقتصاد عنوان کرد و افزود: باوجود پیش‌بینی اقتصاددان‌ها مبنی بر منفی بودن رشد اقتصادی کشور، رشد مثبت نسبتا خوبی داشته‌ایم.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه طبق گزارش وزیر اقتصاد، حجم سرمایه گذاری خارجی نیز با وجود تحریم‌ها نسبت به سال قبل رشد داشته است، افزود: به گفته وزیر اقتصاد، بورس نیز روز به روز نقش قوی‌تر و پررنگ‌تری در تامین مالی بخش اقتصاد و تولید ایفا می‌کند و ثبات نسبی در قیمت ارز ایجاد شده است و بانک‌ها در تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی تلاش خوبی دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =