سرمربی تیم بسکتبال نیروی زمینی: بازیکنان خارجی حریف کار ما را دشوار کردند

تهران- ایرنا- سرمربی تیم بسکتبال نیروی زمینی گفت: ما تلاش خودمان را کردیم اما بازیکنان خارجی ذوب آهن کار ما را واقعا سخت کردند.

محمدمهدی ایزدپناه سرمربی تیم بسکتبال نیروی زمینی بعد از باخت تیمش برابر ذوب‌آهن از هفته بیستم لیگ برتر اظهار کرد: ما در نیمه اول شرایط خوبی داشتیم و توانستیم خوب کار کنیم. نتیجه خوبی هم کسب کرده‌بودیم اما از نیمه دوم شرایط تغییر کرد. ما از نظر بدنی کم آوردیم و در طرف مقابل هم دو بازیکن خارجی ذوب‌آهن خیلی خوب کار کردند و تاثیر گذار بودند.

وی ادامه داد: ما تلاش کردیم که در دفاع تمرکز داشته باشیم اما بازیکن موقعیت ۵ ذوب‌آهن در زیر سبد خیلی خوب کار کرد و تمرکز دفاع ما را برهم زد. از طرف دیگر فرصت خوبی برای شوت سه امتیازی حریف ایجاد می‌شد و شوت‌های آنها نیز وارد سبد می‌شد و اختلاف به وجود آمد.

سرمربی تیم بسکتبال نیروی زمینی در ادامه گفت: کار کردن با بازیکنان جوان هم لذت دارد و هم سخت است. سه بازیکن شروع کننده ما ۱۸ سال دارند. تجربه زیادی ندارند و در سطح اول بسکتبال بازی نکرده‌اند. جوان‌ها انگیزه دارند اما نوسان آنها زیاد است.

وی افزود: این بازیکنان تحت تاثیر نام بازیکنان یا بازیکنان خارجی قرار می‌گیرند اما می‌بینم که از ابتدای فصل خیلی خوب رشد کرده‌اند و شرایط‌شان بسیار خوب است. قطعا در آینده این بازیکنان می‌توانند در بسکتبال ایران نقش زیادی ایفا کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha