۱ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۸:۲۹
کد خبرنگار: 1050
کد خبر: 83641806
۰ نفر

برچسب‌ها

جوانان موفق البرز فراخوانده شدند

کرج - ایرنا - دبیر جشنواره جوان موفق البرز اعلام کرد که در فراخوانی از جوانان توانمند برای حضور در دومین دوره جشنواره جوان موفق این استان دعوت به عمل آمده است.

ولی الله صاحبکاری  شامگاه دوشنبه در نشستی خبری گفت: این جشنواره به همت دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب برگزار می‌شود.  در گام دوم انقلاب که در بهمن‌ماه سال گذشته توسط مقام معظم رهبری تبیین شد توجه ویژه به جوانان انقلابی معطوف شده است.

وی ادامه داد : بر این اساس  جشنواره جوان موفق  با اهدافی از جمله ارج نهادن به اندیشه‏  سازنده‌ی جوانان و ایجاد زمینه‌ لازم برای مشارکت نسل جوان در عرصه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و علمی برگزار می شود.

صاحبکاری گفت: امسال جوانان نخبه استان البرز در ۱۷ محور فعالیت‌های قرآنی، کشاورزی؛ روستایی، کارآفرینی، سرباز موفق، ادبیات، علمی و دانشگاهی، هنرهای تجسمی و نمایشی، فعالیت‌های اجتماعی، فیلم، موسیقی، فعالیت‌های رسانه‌ای، ابتکارات و اختراعات، دهیاری و شورایاری، معلولین دارای توانایی‌های خاص، طلبه و ورزشکار معرفی می شوند.

دبیرجشنواره جوان موفق البرز گفت:  در دوره دوم  جشنواره جوان موفق بخش ویژه “ایده نو” برای آن دسته از جوانان که تاکنون فرصت پرداخت و پردازش ایده خود را نداشته‌اند، گنجانده‌شده است.

وی افزود: جوایز دوره دوم جشنواره نیز در مقایسه با دوره اول بسیار متفاوت و نفیس‌تر خواهد بود که علاوه بر جوایز نقدی، تسهیلات ویژه‌ای نیز برای توسعه و پرورش کسب‌و کار جوانان شرکت‌کننده در نظر گرفته‌شده است.

صاحبکاری با اعلام تاریخ ارسال آثار و مدارک برای شرکت در  این جشنواره گفت: از تاریخ یکم بهمن‌ماه  جاری جوانان استان البرز به‌شرط داران بودن شرایط سنی حداقل  ۱۸ و حداکثر ۳۵سال می توانند  با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج

مدارک و آثار خود را برای شرکت در این جشنواره ارسال کنند.

وی بیان داشت : در صورت عدم دسترسی اینترنتی، علاقه‌مندان می‌توانند از طریق دبیرخانه دائمی جشنواره واقع در کرج، بلوار امام‌زاده حسن (ع)، خیابان شهید نصرتی، دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج آثار خود را  ارسال و همچنین می‌توانند از طرق شماره تماس ۳۲۱۳۸  اطلاعات تکمیلی را کسب کنند.

زمان بررسی آثار و نتیجه نهایی جشنواره به زودی اعلام می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =