مصطفی هاشمی: بازی برابر پتروشیمی دشوار خواهد بود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم بسکتبال مهرام درباره دیدار برابر پتروشیمی از هفته بیست و یکم لیگ برتر، گفت: این تیم کادرفنی و ملی‌پوشان خوبی دارد و رقابت با آنان دشوار است.

مصطفی هاشمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، درباره لغو دیدار برابر توفارقان و مسابقه حساس برابر پتروشیمی اظهار کرد: ما برای مسابقه در هفته بیستم آماده بودیم و باید به مصاف توفارقان می‌رفتیم که پرواز تیم لغو شد و در نهایت فدراسیون تصمیم گرفت که مسابقه به زمان دیگری موکول شود. حالا باید برای دیدار روز پنجشنبه آماده شویم و به مصاف پتروشیمی برویم.

سرمربی تیم بسکتبال مهرام در پاسخ به این سوال که لغو دیدار برابر توفارقان پیش از مسابقه حساس برابر پتروشیمی به نفع تیمش شده یا نه؟ گفت: آنقدر بازی مهم، حساس و دشوار داشته‌ایم که به این مسائل فکر نمی‌کنیم. اگر قرار است به این مسائل فکر کنیم که بازی را واگذار کرده‌ایم. این صحبت‌ها درباره پیری و جوانی بازیکن، مصدومیت، سختی مسابقه و طولانی بودن سفر یک سری بهانه است که ما مربیان برای مخاطبان می‌آوریم.

وی ادامه داد: ورزش حرفه‌ای کار سختی است و اگر کسی نخواهد بجنگد موفق نمی‌شود. ما تا یکشنبه فکر و ذکرمان پیروزی برابر توفارقان بود و پس از آن که مسابقه لغو شد برای دیدار با پتروشیمی تمرکز کرده ایم. بازی بسیار سختی هم داریم و امیدوارم که خوب کار کنیم و در نهایت بسکتبال ملی ما از این رقابت سود ببرد.

هاشمی در پاسخ به این سوال که دیدار برابر پتروشیمی را چطور ارزیابی می‌کند؟ گفت: بازی سخت است. پتروشیمی مجموعه خوبی دارد که سال‌ها مدعی بسکتبال است. کادرفنی و بازیکنان ملی پوش زیادی در این تیم حضور دارند. رقابت با ‌آنها قطعا دشوار خواهد بود.

سرمربی تیم بسکتبال مهرام در پاسخ به این سوال که به نظر حاشیه‌های بازی رفت در این دیدار هم تکرار می‌شود یا نه؟ بیان کرد: حاشیه خاصی که نبود. فقط از نظر من جای معترض عوض شده بود. به نظرم کسانی که باید در دیدار نیم‌فصل نخست اعتراض می‌کردند آنها نبودند. با این حال زیاد به چنین مسائلی فکر نمی‌کنم و امیدوارم بتوانم به تیمم برای یک عملکرد خوب کمک کنم.

وی در پاسخ به این سوال که بعد از این مسابقه هم رقابتی سنگین با شهرداری گرگان خواهد داشت و آن دیدار را چطور می‌بینید؟ بیان کرد: بله جدول اینطور است که ما دو مسابقه حساس پیاپی داریم اما اکنون به بازی برابر پتروشیمی فکر می‌کنم. انشالله پنجشنبه شب بعد از رقابت با پتروشیمی درباره آن دیدار حرف خواهیم زد. به هر حال بسکتبال بازی سنگین و دشواری است و ما این راه را برای خودمان انتخاب کرده‌ایم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =