انصاری‌فرد: قبول درخواست ‌AFC برای ما دو سر باخت است

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: قبول درخواست کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر برگزاری دور رفت بازی‌ها در خارج از خانه برای ما دو سر باخت است.

محمد حسن انصاری‌فرد در رابطه با برگزاری جلسه چهار تیم حاضر در لیگ قهرمانان آسیا برای شرکت یا عدم شرکت در لیگ قهرمانان آسیا گفت: طبق همان موضع قبلی قرار بر این شد که خارج از خانه‌مان بازی نکنیم و هر چهار باشگاه هم اعلام کردند که خارج از خانه بازی نمی‌کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده که باشگاه‌های ایرانی در بازی‌های دور رفت میهمان باشند تا بررسی‌های لازم برای میزبانی در ایران صورت گیرد، اضافه کرد: آمدیم و بازی کردیم و پس از آن اعلام کردند که باید خارج از خانه دور برگشت را برگزار کنیم. با این شرایط زیر سوال می‌رویم و زیر بار این ظلمی که کنفدراسیون فوتبال آسیا در نظر گرفته نخواهیم رفت و همچنان می‌گوییم که هواداران ما باید در بازی‌های خانگی حضور داشته باشند و به هیچ وجه موضوع دیگری را قبول نمی‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در رابطه با محرومیت‌های احتمالی و عواقب انصراف از لیگ قهرمانان آسیا اضافه کرد: اگر زیر بار این موضوع برویم، ابتدا به غرور ملی ما آسیب زده می‌شود. تیم‌ها نتایج لازم را نمی‌گیرند و بیش از حد خسته می‌شوند. از هر دو طرف بازنده می‌شویم. بنابراین از نظر ملت ما هم این قابل قبول نیست و روی حرف خودمان مُصر هستیم چون این برای ما دو سر باخت است.

وی تاکید کرد: در این جلسه تصمیم گرفتیم با وجود اینکه کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیمات ظالمانه می‌گیرد اما باب مذاکره را باز گذاشته‌ایم و هم از طریق اینفانتینیو رییس فیفا و  هم از شیخ سلمان و هم دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستیم که جلسه‌ای در این زمینه برگزار کنیم و برویم و نقطه نظرات خودمان را در این باره بازگو کنیم و امیدوارم بتوانیم به توافق برسیم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود در صورت عدم حضور در لیگ قهرمانان قرارداد برخی بازیکنان فسخ می‌شود، گفت: چنین چیزی صحت ندارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =