اروگوئه‌ای جدایی‌طلب همچنان بلاتکلیف؛ پی‌اس‌جی پیشنهاد اتلتیکو را رد کرد

تهران- ایرنا- باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اعلام کرد که با وجود تمایل «ادینسون کاوانی» برای ترک این باشگاه در ژانویه، آنها پیشنهاد اتلتیکو مادرید را برای جذب این بازیکن رد کرده اند.

ستاره اروگوئه‌ای پی‌اس‌جی در پیروزی یک بر صفر پاریسی ها مقابل لوریان در جام حذفی فرانسه غایب بود و علاوه بر این دیدار این تیم مقابل موناکو در لوشامپیونه را نیز از دست داد و مقامات باشگاه علت این غیبت را مصدومیت عنوان کردند.

در این بین، «لئوناردو» مدیر ورزشی پی‌اس‌جی اظهار داشت: در مورد ادینسون حرف ما همیشه یک چیز بوده است؛ امیدواریم بماند اما حقیقت این است که او درخواست ترک باشگاه را داده است. در حال بررسی شرایط هستیم. از اتلتیکو پیشنهاد دریافت کردیم که البته رد شد زیرا با ارزش کاوانی مطابقت نداشت.

وی افزود: مهم‌ترین موضوع تامین خواسته‌های طرفین است. باید صادق باشیم، او می‌خواهد پاریس را ترک کند. باید به خوبی فکر کنیم. هرگز مبلغ مشخصی را تقاضا نکرده ایم. همه اینطور تصور می‌کنند اما ما هرگز رقمی را تعیین نکرده ایم.

«توماس توخل» نیز در نشست خبری پس از دیدار پی‌اس‌جی مقابل لوریان گفت: نمی‌دانم ادینسون تا فوریه با ما خواهد بود یا نه اما هر اتفاقی ممکن است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =