۳۰ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۳۶
کد خبرنگار: 1392
کد خبر: 83641419
۰ نفر

برچسب‌ها

اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر در عجب‌شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب‌شیر از اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر در چهار نقطه شهری و روستایی این شهرستان خبرداد و گفت: در این طرح تعدادی از فروشندگان و مصرف کنندگان مواد مخدر دستگیر و به مراجع قانونی و کمپ ترک اعتیاد تحویل داده شدند.

عادل اصغرپور روز دوشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان افزود: نیروی انتظامی باید با اجرای طرح پاکسازی، مناطق آلوده را برای عرصه کنندگان مواد مخدر ناامن ‌کند.

وی گفت: در همین راستا برنامه های فرهنگی در حوزه آگاه سازی و پیشگیری از اعتیاد در مدارس در قالب طرح یاری گران زندگی در ۲۰ مدرسه شهرستان با جدیت پیگیری می شود.

اصغرپور همچنین با تاکید بر اینکه نظارت بر مراکز ترک اعتیاد شهرستان باید به‌صورت مداوم انجام شود افزود: نظارت مستمر و بازدیدهای سرزده، تاثیر بسیاری بر ارتقاء کیفیت این مرکز و جلوگیری از برخی مشکلات احتمالی خواهد داشت.

وی خواستار اجرای طرح های پژوهشی در حوزه مواد مخدر در دانشگاه های شهرستان شد و گفت: اجرای طرح‌های تحقیقاتی و پژوهشی برای مبارزه عملی با موادمخدر در شهرستان موضوعی مهم و ضروری است و باید دانشگاه ها در این راستا فعالیت کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =