۱ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۸:۱۹
کد خبرنگار: 1188
کد خبر: 83641018
۰ نفر

برچسب‌ها

اعتیاد به مواد مخدر صنعتی در صدر آسیب‌های اجتماعی خمین است

خمین - ایرنا - فرمانده انتظامی خمین گفت: براساس نظرسنجی از مردم، مسوولان و پرونده‌های ورودی به کلانتری‌های این شهرستان، اعتیاد به مواد مخدر صنعتی در صدر آسیب‌های اجتماعی این منطقه است.

سرهنگ «بهزاد فکوری» روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو، نزاع و درگیری فردی، بیکاری و سرقت منزل و اختلافات خانوادگی و طلاق به ترتیب بیشترین آسیب‌های اجتماعی درخمین است.
 وی اظهار داشت: نیروی انتظامی خمین برنامه پیشگیرانه را با اولویت کاهش این آسیب‌ها برگزار می‌کند.
فرمانده انتظامی خمین گفت: ۸۳ نشست آموزشی شامل آموزش چهره به چهره در مساجد، مدارس اصناف و مراکز دانشگاهی با هدف کاهش جرایم و آسیب‌های اجتماعی در سال جاری در این شهرستان برگزار شد.
سرهنگ فکوری ، برگزاری ۱۲ نشست آموزشی با موضوع فضای مجازی، هشت تولید چاپی، هفت نمایشگاه، نشست علمی و تخصصی در دانشگاه آزاد و نشست با هیات‌های مذهبی از اقدامات پیشگیرانه نیروی انتظامی خمین در سال جاری است. 
وی افزود: ۲ هزار برگ بروشور آموزشی با هدف افزایش آگاهی جامعه و کاهش جرایم و آسیبهای اجتماعی در شهرستان توزیع شد.
فرمانده انتظامی خمین تصریح کرد: طرح‌های مستمر مقابله‌ای نظیر پاکسازی مناطق آلوده شهری و روستایی از فروشندگان مواد مخدر، کنترل مجرمان سابقه‌دار و سارقان آزاد شده و ارایه آموزش همگانی به دارندگان احشام به منظور افزایش امنیت اجتماعی در این شهرستان اجرا می‌شود.

خمین در جنوب استان مرکزی دارای ۱۰۵ هزار نفر جمعیت است.
 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =