مهلت ارسال آثار به جشنواره کتاب سال مازندران تا پایان بهمن تمدید شد

ساری - ایرنا - اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه نخستین جشنواره کتاب سال استان تا پایان بهمن ماه امسال خبر داد.

پیش از این مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره کتاب سال مازندران ۳۰ دی ماه اعلام شده بود.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ، تمامی نویسندگان و ناشران می توانند کتاب های خود را تا ۳۰ بهمن برای شرکت در جشنواره به دبیرخانه آن ارسال کنند.

نخستین جشنواره کتاب سال مازندران برای برای آثار منتشر شده از ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۷ برگزار می شود.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران علت پذیرش کتاب های منتشر شده طی چهار سال برای انتخاب کتاب سال را " جبران کم کاری های " صورت گرفته اعلام و تاکید کرد که جشنواره در سال های آینده بر اساس کتاب های منتشر شده در یک سال برگزار خواهد شد.

جشنواره کتاب سال مازندران برای تمامی نویسندگان و مترجمان مازندرانی است که دارای آثاری اعم از عناوین دینی، ادبیات، هنر، تاریخ، جغرافیا و یا کتاب هایی با زبان تبری و ادبیات کودک هستند . نویسندگان غیر مازندرانی که در خارج از این استان کتابی با موضوع مازندران نوشته اند نیز می توانند در جشنواره شرکت کنند.

بنا به اعلام دبیرخانه نخستین جشنواره کتاب سال مازندران تاکنون بیش از ۳۰۰ اثر از ناشران داخلی و خارج استان دریافت شده است که ۹۵ درصد آنها را نویسندگان و ناشران استان ارسال کردند.

جشنواره کتاب سال مازندران دارای ۲ بخش اصلی شامل کلیه موضوعات بجز کتابهای کمک آموزشی و بخش ویژه شامل آثاری است که به زبان تبری منتشر شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha