۱ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۹:۱۰
کد خبرنگار: 851
کد خبر: 83640729
۰ نفر

برچسب‌ها

" سردار بی ادعا" ادبیات پایداری گیلان را به ۵۰ رساند

رشت – ایرنا - معاون فرهنگی حوزه هنری گیلان گفت: کتاب " سردار بی ادعا" از سوی این نهاد منتشر شد و رقم کتاب های ادبیات پایداری این نهاد را به ۵۰ رساند .

محمد پرحلم روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کتاب "سردار بی‌ادعا " خاطرات شفاهی زنده‌یاد سردار فرخ بلندکیش به نوشته میرعمادالدین فیاضی است که از سوی واحد فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری گیلان و توسط انتشارات نکوآفرین منتشر شده است.
سرپرست واحد فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری گیلان بیان کرد: سردار بلندکیش از جمله کسانی است که ردپایش را هم می‌توان در اسناد مربوط به پیروزی انقلاب اسلامی و هم در سال‌های دفاع مقدس یافت .
پرحلم ادامه داد: سردار فرخ بلندکیش، اولین فرمانده بومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بندر انزلی، از میان مردم جامعه خویش در بندر انزلی برخاست و با درک تحولات اجتماعی و سیاسی و اعتقادی، در مسیر انقلاب اسلامی گام برداشت. نظارت و برنامه‌ریزی سپاه منطقه ۲(گیلان و مازندران)، فرماندهی سپاه در رشت، سرپرستی سپاه ناحیه گیلان، ریاست ستاد سپاه ناحیه گیلان، قائم مقامی سپاه ناحیه کرج، قائم مقامی فرماندهی مقر شهید مطهری، رییس ستاد سپاه حفاظت انصارالمهدی، جانشینی فرماندهی پدافند گردان‌های فجر سپاه، جانشینی ریاست ستاد پدافند نیروی هوایی سپاه، جانشینی ریاست حفاظت اطلاعات ستاد فرماندهی کل قوا و معاونت فرهنگی و تبلیغاتی سازمان حفظ و نشر آثار دفاع مقدس سپاه از جمله مسئولیت‌های وی در طول زندگی ایشان بود.
وی اضافه کرد: کتاب سردار بی ادعا در ۱۸۴صفحه و با شمارگان یک هزار نسخه روانه بازار کتاب شده است. 
پیش از این کتاب‌های«کتیبه‌ای بر آسمان»، «سنگرو بیگانه»، « مسافرتاریخ»، « وطن سپرده به عشق»،« روزهای بی‌تقویم»، «بازگشت به نقطه رهایی»،« فرزند شهرخوبان» و... از میر عمادالدین فیاضی نویسنده این کتاب در زمینه خاطرات دفاع مقدس منتشر شده است. 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =