پیام رئیس قوه‌قضائیه به آیت‌الله سیستانی در پی عارضه جسمی ایشان

تهران - ایرنا - رئیس قوه قضائیه در پیامی و در پی عارضه جسمانی آیت‌الله سیستانی، برای ایشان از درگاه خداوند متعال طلب صحت و سلامتی کرد.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی قوه قضائیه، در پیام حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی آمده است: خبر جراحی موفقیت آمیز و رفع عارضه جسمانی حضرتعالی، موجب خرسندی اینجانب و تمام ارادتمندان و عاشقان مرجعیت عالیقدر و خادمان اسلام ناب محمدی (ص) و پیروان مکتب اهل بیت عصمت و طهارت (ع) شد.
وی افزود: دوام صحت، سلامتی و توفیقات آن وجود شریف را در صیانت از شریعت اسلام و عزت و کرامت ملت بزرگ عراق از خداوند متعال مسألت می‌کنم.
به گزارش ایرنا، آیت الله سید علی سیستانی چهارشنبه 25 در ماه در پی پیچ خوردن پای چپ از ناحیه استخوان ران دچار شکستگی شدند.
آیت الله سیستانی متولد ۱۳۰۹ در مشهد و از تاثیرگذارترین و با نفوذترین مراجع تقلید شیعه در عراق و جهان اسلام است.
وی همواره بر وحدت پیروان طوایف و اقوام مختلف بویژه در  عراق تاکید کرده و نقش مهمی در بسیج مردمی در این کشور علیه گروه تروریستی تکفیری «داعش» داشته است. 
برخی رسانه های عراقی به نقل از منابعی در دفتر آیت الله سیستانی گفته اند که برخی اطرافیان به ایشان پیشنهاد کردند که عمل جراحی را در خارج عراق انجام دهد اما ایشان اصرار کردند این عمل در داخل عراق و به دست پزشکان عراقی صورت گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =