۳۰ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۴۰
کد خبرنگار: 2059
کد خبر: 83640611
۰ نفر

برچسب‌ها

برف و باران خراسان رضوی را فرا گرفت

مشهد- ایرنا- بارش برف و باران در ۲۸ شهرستان خراسان رضوی طی ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است که بیشترین آن در جغتای با ۱۱ میلیمتر بوده است.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی روز دوشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: پس از  جغتای، مه ولات و باخرز به ترتیب با ۹ و هشت میلیمتر بیشترین بارش را داشته اند.

مرتضی اثمری افزود:به جز شهرستان‌های داورزن، فیروزه و گناباد در تمامی شهرستانهای استان خراسان رضوی طی این مدت بارش برف و باران گزارش شده است.

وی ادامه داد: میزان بارش رخ داده طی این مدت در شهر مشهد هفت میلیمتر بوده است.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران همچنان در استان خراسان رضوی ادامه دارد اما فردا از شدت آن کاسته می‌شود و دوباره از روز چهارشنبه هفته‌جاری آغاز شده و تا روزهای ابتدایی هفته آینده ادامه دارد.

اثمری با اشاره به روند کاهشی میانگین دما در خراسان رضوی افزود: بیشینه دمای هوای امروز مشهد سه درجه سلسیوس پیش‌بینی شده است که تا پایان هفته جاری بین دو تا چهار درجه در نوسان است.

وی ادامه داد: کمینه دمای هوای دیشب مشهد صفر درجه سلسیوس بود که تا چهارشنبه شب به ۶ درجه زیر صفر خواهد رسید.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: فریمان و قوچان با کمینه دمای هوای دو درجه زیر صفر و سرخس با بیشینه دمای هوای هشت درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرستانهای خراسان رضوی طی ۲۴ ساعت گذشته بوده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =