شیرکوند: کولاکوویچ بار مثبتی برای والیبال ایران نداشته است

تهران- ایرنا- لیبروی پیشین تیم ملی والیبال ایران گفت: ایگور کولاکوویچ هیچ بار مثبتی برای تیم ملی ایران نداشته است.

تیم شهرداری ورامین که بدون شکست، صدرنشین لیگ برتر والیبال بود، امروز در دهمین بازی این فصل خود، مقابل سایپا باخت. احسن‌الله شیرکوند لیبرو و بازیکن باتجربه شهرداری ورامین، پس از این بازی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نمی‌توان توقع داشت که در همه بازی‌ها برنده شویم اما بازی امروز، ضعیف‌ترین بازی تاریخ تیم شهرداری ورامین بود. پیش از تعطیلی لیگ برتر تیم ما روند بسیار خوبی داشت تا اینکه مسابقات به خاطر اردوی تیم ملی تعطیل شد. به خاطر مصالح ملی سکوت کردیم و امروز تاوان آن را با شکست پس دادیم.

وی ادامه داد: مسعود غلامی در اردوی تیم ملی مصدوم شد و سپس به تیم ما بازگشت. ایگور کولاکوویچ جایگاهی ندارد که لیگ برتر را به هم بریزد. همه می‌دانند که دعوت ۱۶ بازیکن به اردوی تیم ملی نمایشی است، ولی در آن زمان به خاطر مصالح ملی چیزی به زبان نیاوردیم.

لیبروی شهرداری ورامین ادامه داد: البته مشکلات داخلی هم در شکست تیم ما دخیل بود. متاسفانه سیاسیون و در راس آن‌ها فرماندار ورامین کمر به نابودی تیم والیبال شهرداری بسته‌اند و با بها دادن بیش از حد به تیم فوتسال شهر ورامین روزگار ما را سیاه کرده‌اند. برای تمرین سالن در اختیار نداشتیم و حتی کف‌پوش سالن فعلی نیز به خاطر تمرینات تیم فوتسال آسیب جدی دیده است.

وی ادامه داد: یک غریبه از شهر گنبدکاووس آمده و می‌خواهد برای مردم و ورزش ورامین تعیین تکلیف کند. حمایت از تیم فوتسال بلایی سر ما آورده که مقابل تماشاگران خود شرمنده شده‌ایم.

شیرکوند در مورد عملکرد تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های انتخابی المپیک هم گفت: نتایج تیم ملی والیبال ایران هنر بازیکنان تیم ملی است، نه تلاش و تخصص کولاکوویچ. ۶ بازیکن اصلی تیم ملی می‌دانند که او هیچ بار مثبتی ندارد و شخص دیگری تیم ملی را در زمین هدایت می‌کند که همه او را می‌شناسند. افتخار حضور در المپیک باید به یک مربی ایرانی برسد.

وی در مورد عصبانیتش در طول بازی تصریح کرد: برای ریاست هیات والیبال استان تهران به هوشنگ عشایری رای دادیم و حالا از او انتظار همکاری داریم. انتظار داریم در دیدارهای مهم از خط نگهدار باتجربه استفاده کند و ناظر بازی نیز در صورت بروز تخلف یا اشتباه با این قضیه برخورد کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =