نباید از امکانات دولتی له یا علیه داوطلبان انتخابات استفاده شود

یاسوج- ایرنا- رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: نباید از امکانات دولتی له یا علیه داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استفاده شود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسن درویشیان روز یکشنبه در نشست با جمعی از خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: چنین اقدامی تخلف بوده و عاملان آن نیز با برخوردهای قانونی مواجه می ‌شوند.

 وی افزود: توصیه می شود که کارکنان دستگاه ‌های اجرایی نظارت لازم را انجام دهند تا از امکانات دولتی له یا علیه داوطلبان انتخابات پیش رو یا برای تبلیغات انتخاباتی استفاده نشود.

رییس سازمان بازرسی کل کشور بیان کرد: گزارش های مستند در مورد استفاده از امکانات دولتی له یا علیه داوطلبان انتخابات پیش رو یا برای تبلیغات انتخاباتی در هر کدام از استان های کشور به مراجع قضایی ارسال می‌ شود.

حجت الاسلام درویشیان عنوان کرد: یکی از مأموریت‌ های مهم سازمان بازرسی کل کشور در تمامی انتخابات ‌ها آن است که اجازه ندهد هیچ یک از کارکنان دستگاه های اجرایی در هر سطحی از امکانات دولتی له یا علیه داوطلبان یا برای تبلیغات انتخاباتی استفاده کنند.

وی با اشاره به ظرفیت چشمگیر منابع طبیعی ایران، ابراز داشت: حفظ محیط زیست و جنگل ها مهم بوده و با توجه به خشک بودن کشور باید از جنگل های موجود صیانت کرد.

حجت الاسلام درویشیان گفت: نباید اجازه سوء استفاده، تصرف، تخریب یا تغییر کاربری جنگل های کشور را داد.

وی اظهار داشت: این امر مهم در کنار سایر موضوع های حوزه اراضی از اولویت‌ های کاری سازمان بازرسی کل کشور است.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه دوم اسفندماه ۱۳۹۸ برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =