۲۹ دی ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۵۷
کد خبرنگار: 2235
کد خبر: 83640210
۰ نفر

برچسب‌ها

روزانه حدود ۳۰ تن زباله در رضوانشهر جمع آوری می شود

رضوانشهر- ایرنا - معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رضوانشهر گفت: روزانه حدود ۳۰ تن زباله در رضوانشهر جمع آوری و با رعایت موارد بهداشتی و زیست محیطی به سایت دفن زباله منتقل می‌شود.

 شیرزاد روشن در حاشیه جلسه ستاد مدیریت پسماند رضوانشهردر گفت و گو با خبرنگار ایرنا بر ساماندهی زباله و مدیریت آن از مبداء تاکید کرد و افزود : ساماندهی زباله به یک دغدغه مهم برای مردم و مسئولان تبدیل شده است.

 وی اظهار کرد : ساماندهی زباله و مدیریت آن از مبدا از تولید تا دفن و کنترل آن چالشی است که همچنان در مناطق شهری و روستایی پا برجا بوده و سلامت عمومی جامعه را تهدید می‌کند، بنابراین ساماندهی آن ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

 روشن افزود: روزانه حدود ۳۰ تن زباله در رضوانشهر جمع آوری می شود که از این میزان ۲۲ تن در حوزه دو شهر پره سر و رضوانشهر و ۸ تن نیز سهم روستاهای این شهرستان می باشد.

 معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رضوانشهر با تاکید بر ضرورت ساماندهی زباله‌های شهری اظهار داشت: دستگاه های اجرایی نیز باتوجه به اهمیت موضوع در این راستا با شهرداری های رضوانشهر و پره سر و دهیاران این شهرستان، همکاری لازم را داشته باشند.

رضوانشهر با حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت، دو شهر و ۱۲۰ روستا در ۷۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =