دوئل برانکو و تیم ملی ایران در تهران؛ پروفسور بازهم نمی‌آید؟

تهران- ایرنا- تیم ملی فوتبال ایران در خردادماه ۱۳۹۹ در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی عمان می‌رود؛ تیمی که هدایتش از حالا به عهده برانکو ایوانکوویچ است.

برانکو ایوانکوویچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال عمان انتخاب شد. این دومین چالش پروفسور در قامت سرمربی یک تیم ملی خواهد بود.

برانکوی ۶۵ ساله تیمی را تحویل گرفته است که در مسابقات انتخابی جام جهانی و جام ملت‌های آسیا در گروه پنجم بعد از قطر در رده دوم قرار دارد و با توجه به فاصله زیاد با دیگر رقبا و حضور خودکار قطر در جام جهانی ۲۰۲۲، به احتمال زیاد در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی حاضر خواهد بود.

جالب است که دیدار برانکو و تیم ملی ایران به زودی اتفاق می‌افتد. تیم ملی عمان در خردادماه ۱۳۹۹ به ایران می‌آید تا مقابل ایران در دیداری تدارکاتی قرار بگیرد. البته نباید فراموش کرد که برانکو به دلیل مشکلات مالیاتی اگر به ایران بیاید ممنوع‌الخروج خواهد شد و به همین دلیل شاید بعد از چند سال یک اتفاق تکراری برای او رخ دهد.

برانکو زمانی که هدایت الاتفاق عربستان را به عهده داشت باید با تیمش در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا به تهران می‌آمد تا مقابل استقلال پیکار داشته باشد اما به دلیل مشکل مالیاتی او با تیمش به ایران نیامد. حال باید دید بازهم شاهد رخ دادن این اتفاق خواهیم بود یا برانکو در خرداد ۹۹ رو در روی تیم ملی ایران قرار می‌گیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =