امیری: منتظر تصمیم کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا هستیم

تهران- ایرنا- معاون باشگاه استقلال، گفت: در انتظار تصمیم کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا هستیم تا تکلیف نهایی نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان مشخص شود.

«بهرام امیری» روز یکشنبه در گفتوگو با خبرنگار ورزشی ایرنا، اظهار داشت: سلب میزبانی از نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا تصمیم کمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بود و این تصمیم باید در کمیته اجرایی afc مورد تایید قرار بگیرد.

وی افزود: در صورتی که کمیته اجرایی لیگ قهرمانان آسیا لغو میزبانی تیم‌های شرکت کننده ایران در لیگ قهرمانان آسیا را تایید کند، قانون لازم الاجرا است.

معاون باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: قرار است کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم نهایی خود را در این باره بگیرد و تکلیف نهایی نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا مشخص شود.

امیری تصریح کرد: باشگاه استقلال به صورت رسمی اعلام کرده حاضر نیست به جز ایران در کشور دیگری از رقبای خود میزبانی کند و این تصمیمی است که پرسپولیس،سپاهان و شهر خودرو نیز به آن پایبند هستند.

وی تاکید کرد: چهار تیم ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا صورت‌جلسه‌ای را امضا کرده اند که در صورت سلب میزبانی در این رقابت‌ها شرکت نمی‌کنند و به صور حتم همین اتفاق هم خواهد افتاد و تیمی نمی‌تواند زیر آن بزند.

معاون باشگاه استقلال در پایان گفت: ایران کشور امنی است و همان‌طور که که وزیر ورزش و جوانان با رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا به صحبت پرداخت، تضمین داده است که مسابقات به بهترین شکل ممکن همچون گذشته برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha