فراخوان همکاری کسب‌وکارهای ایرانی در برگزاری جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر 

تهران-ایرنا- سازمان فناوری اطلاعات ایران درصدد فراهم آوردن امکان همکاری استارتاپ‌ها و کسب‌ و کارهای ایرانی در برگزاری جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران، به اطلاع کسب‌ و کارهای فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌رساند به دنبال رایزنی‌های صورت گرفته، سازمان فناوری اطلاعات ایران درصدد فراهم آوردن امکان همکاری استارتاپ‌ها و کسب‌ و کارهای ایرانی در برگزاری جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر، است.

به این وسیله از تمامی کسب‌ و کارهای فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات که مایل به هرگونه همکاری در برگزاری جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ در کشور قطر است، دعوت می شود حداکثر تا ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ با ارسال نامه رسمی به سازمان فناوری اطلاعات ایران به همراه معرفی کسب‌ و کار خود (در حد حداکثر دو صفحه و به زبان انگلیسی جهت ارسال به‌ طرف قطری)، آمادگی خود را اعلام کنند.

کسب‌وکارهای متقاضی همکاری با هزینه خود در هیات همراه رییس سازمان در سفر به کشور قطر، که در آینده نزدیک انجام خواهد شد، حضور خواهند یافت و به‌ طرف قطری معرفی می‌شوند و انتخاب برای مشارکت در برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ و شرایط همکاری، با طرف قطری خواهد بود.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۸۸۱۱۳۸۸۶، تماس بگیرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =