۲پرونده اختلاف مالی ۷ میلیاردریالی در هرمزگان با صلح و سازش مختومه شد

بندرعباس- ایرنا- با تلاش شوراهای حل اختلاف استان هرمزگان ۲پرونده اختلاف مالی به ارزش هفت میلیارد ریال با صلح و سازش مختومه شد.

معاون قضایی و رییس شوراهای حل اختلاف هرمزگان روزیکشنبه در تشریح این خبر اظهار داشت: این دو پرونده از چند سال قبل در روستای کرمون بندرعباس مطرح و موجب اختلاف بسیاری میان خانواده‌های هر دو طرف شده بود.

مظفر حمزه‌ئی بیان داشت:  در یکی از این پرونده ها طرح خواسته ۴ میلیارد ریالی از سوی خواهان موجب اختلاف هفت ساله بین دو خانواده ساکن روستای کرمون شده بود و در پرونده دیگر ، خواسته ۳ میلیارد ریالی به سه سال اختلاف میان دو طرف منجر شده بود.

وی ادامه داد: سرانجام با تلاش نیروهای شوراهای حل اختلاف اقدامات لازم برای اصلاح ذات البین میان دو طرف انجام شد و ماحصل آن گذشت طرف‌های دعوا از خواسته های خود و ایجاد صلح و سازش میان آنها بود.

این مقام مسوول با تاکید بر تلاش های این نهاد به منظور ترویج فرهنگ صلح و سازش در جامعه خاطرنشان کرد: ایجاد صلح و سازش در این دو پرونده از جمله مهمترین دستاوردهای شوراهای حل اختلاف استان هرمزگان است.

حمزه‌ئی تصریح کرد: امروز جایگاه شوراهای حل اختلاف در جامعه و در بین مردم به خوبی تبیین شده و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال پرونده‌های بیشتری را به سازش برسانیم.

روستای کرمون از توابع بخش تخت در شهرستان بندرعباس مرکز استان هرمزگان است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha