۲۹ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۲۶
کد خبرنگار: 1072
کد خبر: 83639912
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نقش آفرینی آقای تاج در روزهای سخت فوتبال ایران

تهران- ایرنا- بر کسی پوشیده نیست که فوتبال و بطور کلی ورزش ایران روزهای سخت، حساس و تعیین کننده‌ای را بخاطر تصمیم کمیته مسابقات ای اف سی پشت سر می‌گذارد.

آقای مهدی تاج بعنوان کسی که سال‌ها سکان دار فدراسیون فوتبال ایران بوده و کماکان بعنوان یکی از مقامات ارشد ای اف سی دارای جایگاه خاص و ویژه‌ای در مدیریت فوتبال قاره کهن می باشد، دارای روابط عالی و شایسته‌ای با رییس فیفا، دبیرکل ای اف سی و اعضای هیات اجرایی ای اف سی است که در گذشته نیز در بزنگاه‌های مهمی به کمک فوتبال ایران آمده است.

اگرچه آقای تاج محتملا دلخوری‌هایی از برخی ماجراها و حواشی مربوط به فدراسیون فوتبال داشته باشد، اما تردیدی ندارم که قلب مهدی تاج همواره به عشق سرافرازی فوتبال ایران در آسیا و جهان می‌تپد. در این شرایط دشوار، تنها آقای تاج می‌تواند یکبار دیگر از تمام توانایی‌ها و ارتباطات بی‌نظیر خود به شایستگی استفاده کرده و امکان میزبانی باشگاه‌های ایرانی را به ما برگرداند.

مهدی تاج در قضیه ورود بانوان به ورزشگاه‌های فوتبال (در مسابقات ملی) نیز که نزدیک بود فوتبال ایران را دچار دردسر جدی کند، به زیبایی نقش آفرینی کرده بود و از آن موضوع سرافراز بیرون آمده بود. مطمئنم این روزها قلب آقای تاج با فوتبال ایران است و مردم ایران بحق از آقای تاج انتظار دارند که هرچه در توان دارد مصروف حل مساله میزبانی باشگاه‌های ایرانی کند.

غلامرضا رفیعی

وکیل بین‌المللی ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =