اقتدار انقلاب و ملت ایران بیش از تصور دشمنان است

تهران- ایرنا- جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: امروز اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی و ملت ایران بیش از تصور دشمنان است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه، دریادار پاسدار علی فدوی روز یکشنبه در آیین رونمایی از رادیو انقلاب، «صدای گفتمان انقلاب اسلامی و اتحاد ملی» با بیان اینکه استکبار جهانی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همه توان خود را برای تقابل با ایران اسلامی به کار گرفت، اظهارداشت: شیطان بزرگ آمریکا اتحادی علیه ما به‌وجود آورد تا اسلام را از میان بردارد. در مقابل ما نیز رشد کردیم و اقتدار خود را حفظ کردیم تا جایی که امروز اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی و ملت ایران بیش از تصور دشمنان است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: تنها انقلاب اسلامی ایران است که می‌تواند آمریکا را تهدید کند و این تهدید را نیز عملی کند و نمونه آن را در روزهای اخیر دیدیم. جبهه حق انقلاب اسلامی با سربلندی می‌تواند بگوید که به تکالیف خود عمل کرده و پیروزی‌هایی را بدست آورده است.

فدوی تصریح کرد: ما باید در نهایت توان خود به وظایف خود عمل کنیم تا خداوند نیز از ما حمایت کند. از طرفی مردم امر امام به عنوان شاخص و تراز راه پذیرفته‌اند و پیروزی‌های بدست آمده مرهون همین اعتقاد است.

وی بیان کرد: حضور بیش از ۵۰ میلیون نفر در ایران و سایر کشورها و شهرهای دنیا در آیین‌های تشییع و گرامیداشت حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت نشان از پیروزی جبهه مقاومت است. شهادت این سردار سربلند سپاه اسلام به نوعی تجسم کننده پیروزی امام حسین (ع) در روز عاشورا است. جبهه کفر هم تلاش‌های خود را کردند تا این حادثه را کمرنگ کنند، اما نتوانستند. اما جبهه حق بارها ثابت کرد که مردم در مسیر انقلاب اسلامی هستند و نمونه آن را در تشییع شهید حججی و شهید حاج قاسم سلیمانی دیدیم.

دریادار فدوی یکپارچگی و وحدت کلمه را رمز پویایی انقلاب اسلامی توصیف و تصریح کرد: وحدت کلمه در هر شرایطی پیروزی آفرین است همین امر بعد از ۴۱ سال ما را به این‌جا رسانده است. آمریکایی که با ترور شهید سلیمانی عملا رودررو با ما قرار گرفته است با وحدت کلمه، به زانو درآمد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

سرخط اخبار سیاست