۲۹ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۰
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 83639699
۰ نفر

برچسب‌ها

فعالیت گرمخانه‌های کرج شبانه روزی شد

کرج - ایرنا - قائم مقام خدمات‌شهری شهرداری کرج اعلام کرد که با توجه به شدت سرما، گرمخانه‌های این کلانشهر به صورت شبانه‌روزی به افراد نیازمند خدمات لازم را ارائه می دهند.

سید محمد جواد حسینی روز یکشنبه در نشست خبری  اظهارداشت: گرمخانه های کرج از دهم آبان ماه بر روی افزاد نیازمند باز بود که فقط این افراد می توانستند شب تا صبح خدمات لازم را دریافت کنند اما از امروز به دلیل برودت هوا این افراد  به صورت شبانه‌روز می‌توانند در این مکان‌ها حضور داشته باشند.

این مسوول بیان داشت:علاوه بر امکانات گرمایشی و تخت های استراحت،  صبحانه،‌ نهار و شام نیز برای افراد بی‌خانمان فراهم شده است.

حسینی از شهروندان کرجی خواست در صورت مشاهده افراد بی خانمان آن ها را به گرمخانه‌ها  کهدر ۲ نقطه شهر مستقر است، هدایت کنند.

وی گفت: گرمخانه آقایان با ظرفیت حدود ۱۸۰ نفر واقع در میدان شاه عباسی و گرمخانه بانوان با ظرفیت حدود ۶۰ نفر نیز در پارک شهید چمران آماده پذیرایی از افراد بی‌خانمان است.

گرمخانه آقایان حدود پنج سال پیش و گرمخانه بانوان حدود سه سال پیش توسط شهرداری کرج برای خدمات رسانی به افراد نیازمند و بی خانمان ها احداث شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =