۲۹ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۱۴
کد خبرنگار: 3043
کد خبر: 83639612
۰ نفر

برچسب‌ها

نظارت بر ایمنی تالارهای پذیرایی قزوین تشدید می‌شود

قزوین – ایرنا- قائم مقام سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین گفت: تالارهای پذیرایی قزوین ملزم به رفع نواقص ایمنی هستند و آتش نشانی نظارت خود برای ارتقای ایمنی در این مکان ها را تشدید می‌کند.

قدیرموسی خانی روز یکشنبه با اشاره به اینکه در چند سال اخیر شاهد برخی حوادث در تالارهای پذیرایی بوده ایم، افزود: تالارهای قزوین هم نیازمند بازنگری در وضعیت ایمنی خود هستند که باید با همکاری اتحادیه این صنف نسبت به بازدیدهای ایمنی و تذکرات و رفع نواقص این اماکن اقدام کرد.

وی با تاکید بر اینکه تالارهای پذیرایی از اماکن عمومی محسوب می شوند، اظهار داشت: سیستم گرمایشی در بسیاری از تالارها دارای نواقصی است که می تواند باعث خسارات مالی و جانی شود.

موسی خانی  با بیان اینکه برخی از تالارهای پذیرایی شهر قزوین ایمنی لازم را ندارند، خاطرنشان کرد: در بسیاری از تالارها ضمن آنکه فاقد سیستم های مورد نیاز اطفای حریق استاندارد هستند، راه های ورودی و خروجی متناسب با ظرفیت این سالن ها طراحی نشده است.

این مسوول یادآور شد: آتش نشانی قزوین خود را در حفظ مال و جان مردم مسوول می داند و در این خصوص از وظایف تبیین شده کوتاهی نخواهد کرد.

برچسب‌ها