فراخوان پذیرش بدون آزمون در دانشگاه فردوسی مشهد منتشر شد

مشهد- ایرنا- دانشگاه فردوسی مشهد برای پذیرش بدون آزمون دانشجویان استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد فراخوان صادر کرد.

در این اطلاعیه که بر روی  سایت دانشگاه فردوسی مشهد قرار گرفته آمده است: این پذیرش به استناد آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد، با توجه به ضوابط و مقررات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین دستورالعمل اجرایی مصوّب شورای شناسایی و هدایت استعدادهای برتر دانشگاه فردوسی مشهد (شهاب) صورت می گیرد.

بنا بر این اطلاعیه دانشجویان کارشناسی ورودی ۱۳۹۵ که جزء ۱۵ درصد برتر میانگین معدل دانشجویان هم ورودی و هم رشته در دانشگاه فردوسی مشهد و یا سایر دانشگاه‌های مشمول که از طریق آزمون سراسری پذیرش دانشجو دارند می توانند در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به صورت مازاد بر ظرفیت و با رعایت کامل مقررات مربوطه در این دانشگاه پذیرش شوند.
در این اطلاعیه آمده است: سامانه ثبت نام تا تاریخ دهم بهمن ماه سال ۱۳۹۸ برای ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک، فعال است و ضروری است متقاضیان نسبت به شرایط ثبت نام و واجد شرایط بودن خود اطمینان حاصل کنند.
در بخش دیگری از این اطلاعیه ذکر شده است: تنها دانشجویان کارشناسی پیوسته می‎توانند برای پذیرش بدون آزمون اقدام کنند و دانشجویان کاردانی و کارشناسی ناپیوسته، مجاز به شرکت در فراخوان یاد شده نمی شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha