پلیس: رانندگان تهرانی در روزبرفی سرعت مطمئنه را رعایت کنند

تهران- ایرنا- رییس پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان خواست با توجه به لغزنگی معابر در روز برفی، سرعت مطمئنه را رعایت و از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

سردار محمدرضا مهماندار رییس پلیس راهور تهران بزرگ امروز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به آماده باش پلیس و شهرداری تهران، به محض بارش برف از شب گذشته، هماهنگی های لازم با شهرداری جهت پاشیدن شن و نمک و برف روبی

در معابر صورت گرفت و به همین دلیل، هیچ مسیری امروز مسدود نشد.

وی افزود: با توجه به اینکه تعطیلی مدارس نیز بار ترافیکی را کم کرده است، در حال حاضر تنها لغزندگی معابر و راه ها را پیش رو داریم.

سردار مهماندار تصریح کرد: اکنون ورودی و خروجی شهر مهمترین مشکل ترافیکی است اما در این مسیرها نیز ترافیک به صورت روان و نیمه سنگین وجود دارد.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ از شهروندان خواست به توصیه های پلیس در تجهیز زنجیر چرخ و امکانات، رعایت فاصله طولی، رعایت سرعت مطمئنه و رعایت حال عابران پیاده  اهتمام ورزند و از سفرهای غیرضروری با توجه به لغزندگی سطح معابر خودداری کنند.

وی خاطرنشان کرد: در صورت تصادف در سطح شهر، رانندگان، خودروها را در سمت راست خیابان قرار دهند و عکس و فیلم از تصادف خودرو تهیه کنند تا معابر بسته نشود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها