۱ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۱
کد خبرنگار: 2158
کد خبر: 83639393
۰ نفر

برچسب‌ها

میزگرد بررسی چالش های ورزش قهرمانی در دفتر ایرنا بروجرد برگزار شد

بروجرد - ایرنا - میزگرد بررسی چالش‎های ورزش قهرمانی با حضور رییس اداره ورزش و جوانان و روسای هیات های ورزشی در دفتر ایرنا بروجرد برگزار شد.

سیر تحول ورزش در زندگی، با بازی کردن که لازمه رشد و تکامل کودک است شروع میشود و سپس به ورزشی که رقابت در آن مطرح است می پیوندد.

ورزش قهرمانی یکی از ارکان مهم توسعه ورزش در کشور است، توسعه ورزش قهرمانی در هر کشور پیش زمینه کسب موفقیت در رقابت های جهانی و المپیک است.

در چند دهه گذشته رقابت بین کشورها برای بردن مدالها در رقابتهای بین المللی به شدت بالا گرفته است، این امر منجر شده است که دولتها و سازمانهای ورزشی کشورها در سراسر جهان میزان بودجه اختصاصی به ورزش قهرمانی را افزایش دهند.

به منظور موفقیت بین المللی، سیستمهای ورزش قهرمانی کشورها شدیداً متجانس و همگن شده اند و همه آنها تقریباً از سیستمهای واحدی پیروی می کنند.

بسیاری از کشورها نشان داده اند که افزایش بودجه ورزش قهرمانی می تواند منجر به افزایش کسب مدالها در بازیهای المپیک شود.

دفتر ایرنا بروجرد با برگزاری میزگردی با عنوان بررسی چالش های ورزش قهرمانی در شهرستان بروجرد با حضور سعید رشنو رئیس اداره ورزش جوانان بروجرد، زهره شادمانی نایب رئیس هیات والیبال، اصغر زینعلی مسئول تربیت بدنی بسیج، میلاد طاهری مسئول ورزش های همگانی و محمد تقی بیرانوند مربی وزنه برداری به این موضوع پرداخت که به زودی مشروح این میزگرد منتشر خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =