۲۹ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۰۰
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 83639299
۰ نفر

برچسب‌ها

شهروندان زنجانی برف روی درختان را بتکانند

زنجان - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان از شهروندان این استان خواست در روزهای برفی، برف روی درختان مقابل منازل خود را پاکسازی کنند تا سنگینی برف موجب شکسته شدن درخت و یا شاخه‌های آن نشود.

مجید امیر فضلی، روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: با توجه به بارش سنگین برف و احتمال شکسته شدن شاخه های درختان، لازم است رانندگان از پارک خودرو در زیر درختان پرهیز کنند.
وی اظهار داشت: نشستن برف سنگین بر روی درختان در باغ‌ها، خیابان ها و معابر، آنها را  در معرض شکسته شدن قرار داده است و ضرورت دارد تا شهروندان نسبت به تکان دادن شاخه‌ها اقدام کنند. 

فضلی با اشاره به اینکه افراد می توانند با تکان دادن درختان از شکسته شدن شاخه ها و وقوع حوادث و آسیب‌های احتمالی جلوگیری کنند، افزود: سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان در این رابطه اطلاعیه‌ای صادر کرده است که توجه و عمل شهروندان به آن می‌تواند از شکسته شدن درخت یا شاخه‌های آن جلوگیری کند. 

وی تصریح کرد: آتش نشانان زنجان به صورت شبانه روز، آماده خدمت رسانی به مردم هستند و مشارکت افراد نیز می‌تواند، خدمات ارایه شده از سوی این سازمان را بهبود بخشد.

هم اکنون ۶ ایستگاه آتش نشانی در سطح شهر زنجان فعال است و شهر زنجان به عنوان مرکز استان با سه منطقه شهرداری ۴۳۰ هزار نفر جمعیت دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =