رقابت های شطرنج گرامیداشت سردار سلیمانی در یاسوج برگزار می شود

یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رقابت های شطرنج گرامیداشت شهید سردار قاسم سلیمانی در ۲ بخش مردان و زنان رده های مختلف سنی سوم بهمن ماه ۱۳۹۸ در شهر یاسوج مرکز این استان برگزار می شود.

آرمان حاتمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از رقابت ها به مدت یک روز و بدون دریافت هیچگونه هزینه ورودی از شرکت کنندگان برگزار خواهد شد.

وی افزود: لوح سپاس و جوایز ارزنده ای از سوی هیأت شطرنج کهگیلویه و بویراحمد به افراد برتر این رقابت ها در هر ۲ بخش مردان و زنان اهدا می شود.

مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دعوت می شود که مردان و زنان شطرنج باز استان حضور گسترده ای در این رقابت ها داشته باشند.

حاتمی عنوان کرد: مهمترین هدف برگزاری این رقابت ها ارتقای هر چه بیشتر رشته ورزشی شطرنج در کهگیلویه و بویراحمد و توسعه روزافزون آن بین قشرهای مختلف مردم استان به ویژه نسل جوان است.

وی ابراز داشت: ایام الله دهه فجر امسال نیز رقابت های شطرنج در سه بخش دانش آموزی، دانشجویی و کارکنان دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در شهر یاسوج مرکز این استان برگزار می شود.  

حاتمی گفت: اداره کل آموزش و پرورش، هیأت ورزش های همگانی و دانشگاه های کهگیلویه و بویراحمد برای برگزاری این رقابت ها با هیأت شطرنج استان همکاری می کنند.

افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =