لوبیای سحرآمیزی که «بیل» را ستاره کرد

تهران- ایرنا- مهاجم اسبق و بلند قامت باشگاه لیورپول با مطالعه رژیم غذایی جادویی «گرت بیل» مدعی شد که دستورالعمل پشت پرده موفقیت مرد ولزی را کشف کرده بوده اما این دستورالعمل برای وی جواب نداده است.

برخلاف اعتقاد مردم، تنها تمرین سخت در باشگاه و تغییر پست از دفاع چپ به وینگر راست تنها راز ستاره شدن بیل نبوده است.

در واقع، دست کم براساس اظهارات «پیتر کروچ» آنچه باعث می‌شود ستاره تیم ملی ولز سرعت و قدرت را با یکدیگر تلفیق کند، یک وعده کنسرو لوبیا با نان تست پیش از بازی‌ها است.

کروچ زمانی که در سال ۲۰۰۹ با بیل در تاتنهام هم بازی شد، ۲ سال در کنار وی بازی کرد و سپس به شمال لندن و استوک کوچ کرد.

ستاره اسبق لیورپول گفت: بالا و پایین پریدن بیل را برای تاتنهام می‌دیدم و مایکون (بازیکن اسبق اینترمیلان) را با سرعت عجیب خود، مستاصل می‌گذاشت؛ با خودم می‌گفتم «او چطور اینکار را انجام می‌دهد؟»

وی ادامه داد: به همین دلیل بیشتر در کارهای او کنجکاو شدم. او به باشگاه نمی‌رفت و تنها لوبیا با نان تست می‌خورد بنابراین من هم تصمیم گرفتم همان کار را انجام دهم.

با وجود بهره بردن از رژیم غذایی جدید در برنامه روزانه خود، کروچ موفق نشد از منوی اسرارآمیز بیل بهره و نصیب چندانی ببرد.

کروچ افزود: فکر کردم خب حالا نیازی به باشگاه ندارم؛ فقط لوبیا با نان تست اما به نظر بعضی از لوبیاها بیشتر از بقیه جادویی است!

بیل تنها فوتبالیستی نیست که از برنامه‌ای عجیب پیش از بازی بهره می‌برد. «وین رونی» عادت داشت شب قبل از یک بازی، از مسوول رختکن بخواهد که لباسی خاص را که بتواند زمان رفتن به رختخواب خود را در حال گل زدن در آن لباس تصور کند، برای وی مهیا کند.

«گری نویل» نیز عادت داشت پیش از آغاز بازی ۱۵ دقیقه به سرویس بهداشتی رفته و برنامه بازی آن روز را در آرامش مرور کند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha