گرشاسبی: روح عدالت طلبی ورزش نباید نادیده گرفته شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل اسبق پرسپولیس گفت: این بی عدالتی است که در کشور امن‌ خودمان نتوانیم در مسابقات بین‌المللی میزبان باشیم و با این تصمیم روح عدالت طلبی ورزش نادیده گرفته می‌شود.

حمیدرضا گرشاسبی امروز (شنبه) در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا،  با اشاره به محرومیت تیم‌های ایرانی از میزبانی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: نمی‌دانم که روی چه منطقی این تصمیم را علیه ایران گرفته‌اند ولی هر چه که بوده به طور حتم  بدون انجام بررسی‌های لازم  بوده است.

وی افزود: مسوولان فوتبال باید درخواست بررسی مجدد این رای را داشته باشند چرا که به هیچ وجه دلایل منطقی پشت این تصمیم نبوده است. امیدوارم که کنفدراسیون فوتبال آسیا از این تصمیم بازگردد و هواداران با خیال راحت از تیم‌های در لیگ قهرمانان آسیا حمایت کنند.

مدیرعامل اسبق پرسپولیس خاطرنشان کرد: تیم‌های ایرانی با حمایت هواداران‌شان همیشه می‌توانند در آسیا مدعی باشند. هواداران یکی از دلایل اصلی موفقیت تیم‌های ایرانی در آسیا هستند و حریفان از بازی با تیم‌های ما حساب می‌برند. به همین خاطر آنها بابت این تصمیم خوشحال خواهند شد.

گرشاسبی تاکید کرد: روح ورزش عدالت طلبی و ایجاد صلح و دوستی میان کشورهاست. با چنین تصمیماتی روح عدالت طلبی در ورزش نادیده گرفته می‌شود. اصل  و اساس تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا غلط است.

رییس هیات مدیره باشگاه پیکان خاطرنشان کرد: این تصمیم بی عدالتی کامل و با روح ورزش در تضاد است. امیدوارم مسوولان ما بتوانند هر اقدامی که لازم است را انجام دهند تا این تصمیم اجرایی نشود.

وی در مورد تصمیم نمایندگان ایران مبنی بر عدم حضور در لیگ قهرمانان آسیا در صورت اجرای این حکم اضافه کرد: این تصمیمی است که به مدیران فوتبال ما مربوط می‌شود و فکر می‌کنم تصمیم درستی هم باشد چرا که بالاخره باید جلوی این تصمیمات غیرمنطقی و سیاسی علیه نمایندگان ما در ورزش بایستیم.

گرشاسبی اضافه کرد: متاسفانه مدام شعار می‌دهند که سیاست نباید در ورزش دخالت داشته باشد اما این تصمیم چیزی غیر از این موضوع را ثابت می‌کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

سرخط اخبار ورزش