شکست احسان‌پور و امامی در ایتالیا

تهران - ایرنا - پیکارهای کشتی آزاد جام پلیکونه ایتالیا امروز (شنبه) در حالی برگزار شد که «بهنام احسان‌پور» و «یونس امامی» نمایندگان وزن‌های ۶۵ و ۷۴ کیلوگرم مقابل حریفانی از اوکراین و ترکیه مغلوب شدند.

مسابقات هشت وزن باقی مانده رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام پلیکونه که جزء رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی محسوب می‌شود از ساعت ۱۳ امروز (شنبه) به وقت ایران، در شهر رم ایتالیا آغاز شد که «بهنام احسان‌پور» و «یونس امامی» نمایندگان وزن‌های ۶۵ و ۷۴ کیلوگرم کشورمان به مصاف حریفان رفتند.

در وزن ۶۵ کیلوگرم «بهنام احسان‌پور» در دور نخست مقابل «گور اوگانسیان» دارنده مدال برنز بازی‌های اروپایی از اوکراین با نتیجه ۴ بر ۴ پیروز شد. وی در دور بعد در مصاف با «واسیلی شوپتار» دارنده مدال برنز جهان از اوکراین با نتیجه ۶ بر ۴ مغلوب شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا بتواند برای کسب مدال برنز به کار خود در گروه بازنده‌ها ادامه دهد.

در وزن ۷۴ کیلوگرم «یونس امامی» در دور نخست با نتیجه ۱۵ بر ۵ از سد «جیمز گرین» دارنده مدال نقره جهان از آمریکا گذشت. وی در دور دوم مقابل «فضلی اریلماز» از ترکیه با نتیجه ۷ بر یک مغلوب شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا شانس ادامه کار را بدست آورد.

روز گذشته نیز «محمدحسین محمدیان» و «امیرحسین زارع» آزادکاران وزن‌های ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم عنوان قهرمانی را در این رقابت‌ها کسب کردند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha