معاون استاندار همدان: سانحه هواپیمای اوکراین ملت ایران را داغدار کرد

همدان- ایرنا- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: واقعه سقوط هواپیمای اوکراینی تمامی ملت ایران را داغدار کرد اما این ملت اجازه نمی دهند این موضوع دستاویزی برای عقده‌گشایی و مطامع شخصی دشمن شود.

مصطفی آزادبخت روز شنبه در نشست اعضای کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانداری همدان افزود: اتفاق های مهم دو هفته گذشته گویای این است که هر چه ملت ایران به نوک قله پیروزی و تثبیت آن نزدیک می شوند دشمن از همه ترفندها برای دست نیافتن به این توفیق استفاده می کند.

وی یادآوری کرد: داعش یک روی سکه دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا بود که شر این گروهک تروریستی با تلاش و فرماندهی شهید سپهبد سلیمانی فرمانده سابق سپاه قدس از این منطقه برداشته شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار همدان اظهار داشت: با توجه به اینکه نقشه آمریکایی ها برای این منطقه با شکست داعش به دست آن شهید والامقام بر ملا شده بود آنها به فکر انتقام از این سردار مقاومت برآمده و او را در یک حرکت تروریستی به شهادت رساندند.

آزادبخت با بیان اینکه خون این شهید موجب تقویت وحدت در کشور شد افزود: آمریکا هر جا نیروهایش کشته می شود برای برملا نشده آمار میزان کشته شدگان اقدام به اعزام جسد آنها به کشورهای مختلف کرد سپس یک به یک به خانواده آنها این مساله را اطلاع رسانی می کند که این دفعه این موضوع موجب نارضایتی خانواده های سربازان آمریکایی شده است.

وی تاکید کرد: اگر حمله موشکی ایران به نیروهای آمریکایی دقیق نبود و موشک ها با دقت به اهداف برخورد نمی کردند به طور حتم دشمن، این اقدام را تلافی می کرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: رهبر معظم انقلاب روز گذشته در نماز جمعه تهران به خوبی مسائل کشور و منطقه و شکسته شدن هیمنه استکبار جهانی را تبیین کردند.

آزادبخت اظهار داشت: معظم له فرمودند ما باید خود را در زمینه اقتصادی تقویت کنیم که یکی از راه های تحقق این مطالبه ایشان، مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.

وی ادامه داد: هر یک از مدیران و مسوولان باید با اقدام سیستماتیک و پرهیز از کار جزیره ای به تکالیف محوله در حوزه کاری خود به خوبی عمل کرده و مصوبه ها را با همفکری اجرا کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: احتمال تبدیل شدن برخی از مباحث در آینده به چالش وجود دارد بنابراین پیش از اجرایی شدن برنامه باید ملاحظات را پیش بینی کرده و اطلاع رسانی دقیق و شفاف صورت گیرد؛ همچنین ساز و کار اجرای هر طرحی دقیق و علمی باشد.

آزادبخت با تاکید بر اینکه خروجی جلسات باید قابل استفاده باشد افزود: مساله قاچاق کالا و ارز موضوعی گسترده و پیچیده است که باید در برابر آن با انسجام و با حساب و کتاب عمل کرد.

۱۸۰ میلیارد تومان کالای قاچاق از ابتدای سالجاری تا کنون در استان همدان کشف و ضبط شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha