۲۸ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۶
کد خبرنگار: 1163
کد خبر: 83638299
۰ نفر

برچسب‌ها

کتاب «ساعت هفت» شاعره کردستانی روانه بازار شد

سنندج - ایرنا - کتاب «ساعت هفت» مجموعه اشعار آیینی «طاهره تختی» شاعره کردستانی به همت حوزه هنری در قالب سروده‌های کلاسیک آیینی در انتشارات پرهیب چاپ و روانه بازار نشر شد.

«ساعت هفت»  عنوان مجموعه‌ای دیگر از اشعار آیینی طاهره تختی هنرمند بیجاری است که در آن ۷۹ سروده کلاسیک در قالب‌های مختلف و غالباً غزل و رباعی در شمارگان یک هزار و ۲۰۰ نسخه به همت حوزه هنری استان کردستان در انتشارات پرهیب چاپ شده است.

این کتاب دومین کتاب آیینی این هنرمند محسوب می‌شود و شامل سروده‌های ۲ سال اخیر این شاعره با موضوعاتی در خصوص پیامبر(ص)، ائمه اطهار(ع)، ‌ دفاع مقدس، ‌ مدافعان حرم، شهید و ولایت است.

کتاب دیگر این هنرمند شاعر با عنوان «پیمانه‌ی احساس»  نیز در سال ۱۳۹۴ توسط حوزه هنری کردستان در انتشارات صحیفه خرد به چاپ رسید که استقبال بسیار خوبی نیز از آن شد.

طاهره تختی متولد ۱۳۶۱ بیجار، کارشناس مدیریت دولتی،  تاکنون موفقیت‌های خوبی در حوزه شعر و کتاب کسب کرده است.

نفر اول استانی جشنواره شعر دفاع مقدس در سال‌های ۸۸ - ۸۹ - ۹۰، نفر برگزیده استانی شعر فجر سال‌های ۸۷ - ۸۸ - ۸۹ - ۹۰نفر اول کشوری جشنواره شعر عاشورایی ۱۳۸۹، نفر برگزیده کشوری جشنواره شعر شهرداری ها ۱۳۸۹، نفر اول جشنواره شعر اهل بیت و نفر اول جشنواره شعر و ادبیات داستانی در رده سنی زیر ۳۰ سال از جمله موفقیت‌های این هنرمند است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =