صیادمنش: نباید در حق استیلی اجحاف کرد؛ پایان فصل به فنرباغچه برمی‌گردم

تهران- ایرنا- مهاجم تیم فوتبال امید گفت: نباید در حق حمید استیلی اجحاف کرد، چراکه او و همکارانش در کادر فنی تیم امید هر چه در توان داشتند، به‌کار گرفتند.

اللهیار صیادمنش درباره عدم صعود تیم امید به المپیک ۲۰۲۰ توکیو اظهار داشت: به خاطر تفاضل گل کمتر نتوانستیم صعود کنیم. ما و کادر فنی تمام تلاش خود را کردیم اما این اتفاق رخ نداد. خیلی متاسفیم که نتوانستیم دل مردم را شاد کنیم.

وی در ادامه افزود: همه تیم‌ها حدود یک یا ۲ سال کنار هم بودند. من بدون بازی تدارکاتی در آخرین اردو به تیم اضافه شدم. این مساله بسیار تاثیر داشت.

مهاجم تیم فوتبال امید درباره تغییرات زیاد در کادر فنی و تاثیر این ماجرا در عدم نتیجه گیری تیم خاطرنشان کرد: در اردوهای تیم امید نبودم و فقط یکی ۲ اردو حضور داشتم و بهتر است از دیگر بچه‌ها بپرسید.

وی درباره نقش حمید استیلی در این ناکامی گفت: چیزی که دیدم، استیلی هر چه داشت برای موفقیت تیم استفاده کرد. نباید در حق استیلی اجحاف کرد. من این را قبول دارم که هر چه در توان داشتند گذاشتند.

صیادمنش در پایان اذعان داشت: برای کارهای خدمتم و خروج از کشور به فدراسیون آمده‌ام. فعلا در خدمت تیم استانبول اسپور خواهم بود و پایان فصل به فنرباغچه برمی‌گردم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =