مالک باشگاه شهرخوردو: حاضر به انجام بازی در کشور ثالث نیستیم

تهران- ایرنا- مالک باشگاه شهر خودرو گفت: به هیچ وجه حاضر به انجام بازی در کشور ثالث نیستیم و عواقب آن را هم می‌پذیریم.

«فرهاد حمیدوای» روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر میزبانی تیم‌های ایرانی در کشور ثالث افزود: اقتدار و عزت ایران عزیز از هر چیزی مهم‌تر است. ایران بارها ثابت کرده که امن‌ترین کشور در منطقه است و باید این موضوع بر همگان اثبات شود.

وی افزود: اگر بپذیریم که در کشور ثالث بازی کنیم، یعنی قبول کرده‌ایم که کشورمان ناامن است. در حالی که ایران کشوری امن و میزبانی در زمین خودمان هم حق ماست.

مالک باشگاه شهر خودرو تاکید کرد: به هیچ وجه حاضر به انجام بازی در کشور ثالث نیستیم و عواقب آن را هم می‌پذیریم چرا که اقتدار ایران از هر چیزی برای ما مهم‌تر است.

حمیداوی اضافه کرد: البته امیدواریم با اتحاد چهار باشگاه ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا، وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال، شرایط به گونه‌ای شود که این تصمیم اجرایی نشود، چرا که کوچکترین حقی که داریم این است که در کشور امن ایران میزبان تیم‌ها در لیگ قهرمانان آسیا باشیم.

وی خاطر نشان کرد: به طور حتم برای حضور موفق در لیگ قهرمانان آسیا برنامه دقیقی داریم. امروز هم «استفانو کوزین» مربی ایتالیایی که دستیار «والتر زنگا» در بسیاری از تیم‌ها بوده و حتی در تیم‌هایی مانند وولور همپتون در فوتبال انگلیس  و تیم ملی کونگو هم مربیگری کرده، امروز به مشهد وارد شد تا کارش را به صورت رسمی به عنوان دستیار «مجتبی سرآسیایی» آغاز کند.

وی در رابطه با انتخاب سرآسیایی به عنوان جایگزین «یحیی گل‌محمدی» در تیم شهر خودرو خاطرنشان کرد: سرآسیایی چندین سال در کنار مربیان مختلف در شهر خودرو کار کرده و نزدیک‌ترین فرد هم به «یحیی گل‌محمدی» در ۲ سال اخیر بود. از طرفی فکر می‌کنم دیگر وقتش رسیده که لایه‌برداری در سطح مربیان صورت بگیرد و از مربیان جوان در لیگ استفاده شود. امسال شاهد این بودیم که مربیانی مانند «ابراهیم صادقی»، «مهرداد کریمیان»، «فرهاد مجیدی» و بسیاری از نفرات جوان دیگر به عنوان سرمربی فعالیت کردند. ما هم از سرآسیایی حمایت کامل را داریم و امیدواریم که او موفق عمل کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =