انتقاد فرماندار ویژه از حضور کمرنگ مدیران گنبدی در آیین‌های مناسبتی

گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار ویژه گنبدکاووس در شرق استان گلستان نسبت به آنچه که آن را حضور کمرنگ مدیران ادارات و نهادهای این شهرستان در آیین‌ها و مراسم‌های مناسبتی اعم از ملی و مذهبی دانست، ابراز انتقاد و گله‌مندی کرد.

عبدالقدیر کریمی روز شنبه در مراسم آغاز به کار دبیرخانه ستاد دهه فجر گنبدکاووس در اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان، اظهار داشت که مدیران بایستی در برنامه‌ها و مراسم‌های ملی و مذهبی در کنار مردم، معتمدان و علما و روحانیون باشند.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات بین‌المللی کشتی گورش به میزبانی گنبدکاووس در روزهای ۲۶ و ۲۷ دی با حضور سه کشور ترکمنستان، افغانستان و آذربایجان، گفت: در مراسم افتتاحیه این مسابقات که با حضور برخی مدیران کشوری، استاندار گلستان و مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد، حضور مدیران شهرستانی بسیار کمرنگ بود.

کریمی به ایام پیش روی دهه مبارک فجر امسال هم اشاره کرد و افزود: حضور پررنگ مدیران در برنامه‌های این ایام که بسیار حساس و مهم هستند، در کنار مردم، معتمدان و علما و روحانیون یک الزام قانونی است.

وی با گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی، دهه مبارک فجر را بهترین فرصت برای بیان و تبیین دستاوردهای نظام و دولت برای مردم  دانست و اضافه کرد: با وجود تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی و مشکلات و تنگناهای مالی، دولت اقدامات عمرانی خوبی در کشور انجام داده که مدیران دستگاه‌های اجرایی باید آن را به مردم اطلاع‌رسانی کنند.

فرماندار ویژه گنبدکاوس با تاکید بر ضرورت مستندسازی فعالیت‌ها و برنامه‌های دهه فجر امسال از سوی دستگاه‌های اجرایی، از حضور پرشور مردم در مراسم راهپیمایی حمایت از اقتدار نظام جمهوری اسلامی در برابر آمریکا که دیروز پس از اقامه نمازجمعه در سراسر کشور و این شهرستان برگزار شد، قدردانی کرد و آنرا اثبات چندباره مردمی بودن و حامی انقلاب بودن ملت ایران به استکبار جهانی بویژه آمریکا دانست.

رییس اداره تبلیغات اسلامی گنبدکاووس و دبیر ستاد دهه فجر این شهرستان هم در این جلسه، گفت: ایام پیروزی انقلاب اسلامی که امسال با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی در ۲۲ بهمن تقارن پیدا کرد، فرصتی بی‌بدیل برای تبیین و تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی برای مردم است.

حجتالاسلام والمسلمین رضا دیلمی افزود که ایام دهه فجر همچنین فرصتی برای بصیرت و معرفتافزایی بیشتر اقشار مردم نسبت به انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است بویژه برای مردم گنبدکاووس که طلایه‌دار وحدت اسلامی و نیز مبارزه با طاغوت دراستان گلستان هستند.

وی اضافه کرد: امسال ستاد دهه فجر گنبدکاووس برای برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های این ایام، ۱۷ کمیته تشکیل داده که هر یک از کمیته‌ها در چارچوب شرح وظایف محوله به تدوین برنامه‌های شاخص و اجرای آن خواهند پرداخت.

گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پرجمعیت استان گلستان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =