تیم فوتبال بانوان زاگرس شیراز پس از مدت‌ها بُرد

شیراز-ایرنا- تیم زاگرس شیراز در رقابت‌های فوتبال برتر بانوان ایران پس از مدت‌ها مقابل تیم آویسا خوزستان، طعم پیروزی را چشید.

در این بازی که از هفته سیزدهم این مسابقه‌ها جمعه در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز برگزار شد، تیم زاگرس با نتیجه ۲ بر یک حریف خود را شکست داد.

دیدار این ۲ تیم که در رده دهم و  یازدهم قرار دارند به ویژه برای تیم زاگرس شیراز از اهمیت زیادی بر خوردار بود چرا که در صورت پیروزی برابر حریف خود می‌توانست فاصله خود را زیاد کند و از خطر سقوط دور بماند.

تیم زاگرس شیراز در این دیدار خوب بازی کرد و توانست همسایه خود را در جدول مغلوب کند و سه امتیاز حساس و حیاتی را در خانه نگه دارد و به سومین بُرد خود در این فصل هم برسد.

بتول قاسمی و هانیه خداپرستی برای تیم زاگرس شیراز گلزنی کردند و تنها گل آوسیا خوزستان را الهام انصاری به ثمر رساند.

نماینده شیراز در لیگ برتر هم اینک با ۹ امتیاز در رده دهم جدول قرار دارد و تیم آویسا خوزستان هم با چهار امتیاز یازدهم است.

تیم زاگرس شیراز در هفته چهاردهم این رقابت‌ها، چهارم بهمن ماه 98 در سیرجان به مصاف تیم شهرداری این شهر که در رده سوم جدول قرار دارد، خواهد رفت.

هم اینک در جدول رده بندی، تیم شهرداری بم با ۳۹ امتیاز در صدر جدول قرار دارد، وچان کردستان با ۳۶ امتیاز در جایگاه دوم و شهرداری سیرجان هم با ۲۹ امتیاز سوم است، تیم‌های آویسا خوزستان و سینا بوشهر هم به ترتیب با چهار و سه امتیاز در انتهای جدول قرار دارند و خطر سقوط آنها را تهدید می‌کند.

در رقابت‌های فوتبال برتر بانوان کشور ۱۲ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۲۲ بازی، تیم نخست جدول عنوان قهرمانی را کسب خواهد کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته یک می‌شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =