مسابقات لیگ برتر تیراندازی با معرفی نفرات برتر برگزار شد

تهران- ایرنا- رقابت‌های لیگ برتر تیراندازی مردان و زنان کشور با حضور نایب رییس کمیته ملی المپیک و با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر برگزار شد.

رقابت‌های لیگ برتر تیراندازی مردان و زنان کشور امروز جمعه با حضور فضل‌الله باقرزاده نایب رییس کمیته ملی المپیک و رییس فدراسیون شمشیربازی، مهرافزا منوچهری رییس کمیسیون ورزش و محیط زیست کمیته ملی المپیک، علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی و معاونین و مدیران محیط زیست کشورمان در محل سالن ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

در هفته ششم لیگ برتر تیراندازی زنان که به میزبانی ساچمه بیژن پیگیری شد، در رشته تفنگ و تپانچه بادی تیم‌های، مقاومت و ساچمه بیژن برابر تیم‌های هیات خراسان رضوی و شهرداری قزوین به پیروزی رسیدند. در این هفته تیم هیات قم در قرعه استراحت به سر می‌برد.

با برگزاری فینال رشته تپانچه بادی، درسا عرب شاهی از مقاومت، زینب طوماری از شهرداری و گلنوش سبقت الهی از ساچمه بیژن به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته تفنگ بادی نیز، آرمینا صادقیان از ساچمه بیژن، نجمه خدمتی از مقاومت و فاطمه امینی از شهرداری قزوین به ترتیب در مکان های اول تا سوم ایستادند.

همزمان با این رقابت‌ها هفته هشتم لیگ برتر تیراندازی مردان نیز به میزبانی شهرداری اردبیل برگزار شد که در رشته تفنگ بادی، تیم‌های زائر، نزاجا، ساچمه بیژن در مقابل تیم‌های مقاومت، شرکت ملی حفاری و شهرداری اردبیل به پیروزی رسیدند. در این هفته تیم فولاد مبارکه سپاهان در قرعه استراحت به سر می برد.

در رشته تپانچه بادی نیز، تیم‌های نزاجا، مقاومت و ساچمه بیژن برابر تیم‌های شرکت ملی حفاری، زائر و شهرداری اردبیل پیروز شدند.

در فینال رشته تفنگ بادی، حسین باقری و امیر محمد نکونام هر دو از نزاجا اول و دوم شدند و محمد حسین کریمی از زائر سوم شد.

در رشته تپانچه بادی نیز، جواد فروغی از مقاومت اول شد و سجاد پورحسینی از ساچمه بیژن و محمد رسول عفتی از مقاومت به ترتیب دوم و سوم شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =