ادامه پیروزی مدعیان در لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا

تهران- ایرنا- در ادامه رقابت‌های لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، مدعیان دو کنفرانس برابر حریفان خود به برتری رسیدند.

در ادامه رقابت‌های لیگ بسکتبال NBA، امروز جمعه ۵ مسابقه برگزار شد که در جریان این دیدارها میلواکی صدرنشین کنفرانس شرق به بردی دیگر دست پیدا کرد و لس‌آنجلس کلیپرز تیم مدعی کنفرانس غرب نیز برابر حریفش به برتری رسید.

میلواکی که با قدرت در صدر جدول کنفرانس شرق قرار دارد به مصاف بوستون رفت و با درخشش ستاره یونانی‌اش ۱۲۸ بر ۱۲۳ به برتری رسید و سی و هفتمین بردش در لیگ را جشن گرفت. جیانیس آنتتوکونمپو ستاره یونانی میلواکی با کسب ۳۲ امتیاز و ۱۷ ریباند ستاره میدان بود.

لس‌آنجلس کلیپرز تیم سوم کنفرانس غرب به مصاف اورلاندو رفت و با درخشش کاوی لئونارد توانست ۱۲۲ بر ۹۵ پیروز شود. لئونارد همانند همیشه ستاره تیمش بود و در این مسابقه ۳۲ امتیاز بدست آورد. پائول جرج دیگر ستاره کلیپرز در این مسابقه به دلیل مصدومیت بازی نکرد.

در دیگر دیدار برگزار شده دنور تیم دوم کنفرانس غرب برابر گلدن استیت قعرنشین این کنفرانس به مشکل خورد و در یک مسابقه نفس‌گیر و در وقت اضافه ۱۳۴ بر ۱۳۱ به برتری رسید. گلدن استیت که همیشه از مدعیان لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا است این فصل شرایطی کابوس‌وار دارد. این تیم شروع خوبی در لیگ نداشت و در همان ابتدا استفان کری ستاره خود را نیز به دلیل آسیب از دست داد اما امروز برابر یکی از مدعیان کنفرانس خودی نشان داد.

در ادامه فینیکس سانز برابر نیویورک با نتیجه ۱۲۱ بر ۹۸ به برتری رسید و نیواورلانز در وقت اضافه ۱۳۸ بر ۱۳۲ یوتا جاز را از پیش‌رو برداشت.

این رقابت‌ها فردا با ۷ مسابقه برگزار می‌شود اما اکثر بسکتبال دوستان منتظر دیدار حساس لس‌آنجلس لیکرز و هیوستون راکتز هستند که یکشنبه برگزار خواهد شد و تقابل ستاره‌هایی چون لبرون جیمز و آنتونی دیویس برابر جیمز هاردن و راسل وست بروک است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =