کشتی‌گیر ایران راهی مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های بین‌المللی ایتالیا شد

تهران- ایرنا- ۲ نماینده کشتی آزاد ایران در رقابت‌های بین‌المللی ایتالیا، به روی تشک رفتند و حریفان خود را شکست دادند.

نمایندگان کشورمان در اوزان ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام ماتئو پلیکونه ایتالیا از ظهر امروز (جمعه) به مصاف حریفان خود رفتند.

این مسابقات که جزو رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی محسوب می‌شود با برگزاری رقابت‌های اوزان ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم آغاز شد که در وزن ۹۷ کیلوگرم محمدحسین محمدیان در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر علی‌شیر یرگالی دارنده مدال برنز آسیا از قزاقستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد بو نیکال از آمریکا گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. کشتی‌گیر ایران در این مرحله به مصاف کایل اسنایدر قهرمان المپیک و جهان از آمریکا می‌رود.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم امیرحسین زارع پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۵ بر صفر و ضربه فنی یوسوپ باتیرمورزایف دارنده مدال برنز زیر ۲۳ سال جهان از قزاقستان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف برنده مبارزه میان نیک ماتوهین از آلمان و آنتونی نلسون از آمریکا می‌رود.

مسابقات ۸ وزن دیگر فردا (شنبه) برگزار می‌شود که بهنام احسان پور و یونس امامی در اوزان ۶۵ و ۷۴ کیلوگرم به مصاف حریفان خود می‌روند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =