اقدام موشکی سپاه ابهت آمریکا را در هم شکست

قشم-ایرنا- اصابت دقیق موشک‌های سپاه پاسداران به پایگاه نظامی عین الاسد، ابهت پوشالی آمریکا را در هم شکست.

امام جمعه قشم در خطبه‌های نماز جمعه این هفته قشم با بیان این مطلب گفت: با این اقدام به موقع سپاه، شکست‌ناپذیری کشور ایران به همه دنیا ثابت شد.
حجت الاسلام میثم تارم افزود: افزایش روحیه استکبارستیزی و مبارزه با ظلم، و نیز تحول مثبت فضای ایران و حتی جهان، از برکات شهادت سردار مقاومت حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش بود.
وی ادامه داد: حضور باشکوه مردم در مراسم تشییع شهدای مقاومت، ادای دین ملت ایران بود که منجر به شکل‌گیری یک رستاخیز بزرگ شد.
تارم تصریح کرد: اخراج آمریکا از منطقه خاورمیانه و غرب آسیا انتقام اصلی ایران و جبهه مقاومت در قبال اقدام تروریستی آنان خواهد بود.
میثم تارم افزود: حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی و جان باختن عده‌ای از هموطنان و برخی از مردم سایر کشورهای جهان برای همه ملت ایران تلخ و ناگوار بود.
وی ادامه داد: احتمال رخداد خطای انسانی در این حادثه در ساعات اولیه توسط سپاه به مراجع مربوطه اعلام شد که پس از بررسی‌های دقیق سپاه مسوولیت آن را پذیرفت و اقدام به عذرخواهی کرد.

مردم قشم پس از برگزاری نمازجمعه، در حمایت از آرمان‌های انقلاب اسلامی،شهدا به ویژه شهید سپهبد قاسم سلیمانی، تکریم جانباختگان حادثه هوایی و دفاع از کیان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از جایگاه نمازجمعه قشم تا میدان شهید قاسم سلیمانی راهپیمایی کردند.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات ساحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ و عرض میانگین ۱۱ کیلومتردر میان آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =