مردم ورامین در دفاع از ولایت فقیه راهپیمایی کردند

تهران – ایرنا – همزمان با سراسر کشور، مردم شهرستان ورامین با برپایی راهپیمایی با شکوه، دفاع خود را از حریم ولایت فقیه و انقلاب اسلامی اعلام کردند.

 مردم خداجو و شهید پرور شهرستان ورامین پس از اقامه نماز سیاسی عبادی این هفته، با شرکت در راهپیمایی با شکوه، از حریم ولایت فقیه و انقلاب اسلامی دفاع و همدردی خود را با خانواده شهدای حادثه هواپیمایی اوکراین ابراز کردند.
مردم شهرستان ورامین که سابقه ای دیرینه در دفاع از ارزش های اسلامی دارند و در قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۴۲ کفن پوش از امام راحل دفاع و خون خود را تقدیم نهال نوپای انقلاب کرده بوند، بار دیگر کفن بر تن کردند تا ایستادگی و عزت خود در برابر زیاده خواهی های استکبار جهانی و دفاع از حریم ولایت فقیه را نشان دهند و ثابت کنند هیچ گاه سر تعظیم در برابر زیاده خواهی آمریکا خم نمی کنند.
هزاران نفر از راهپیمایان، در حالی که پلاکاردهایی با مضامین مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، هیهات من الذله، لبیک یا خامنه ای و  لبیک یا حسین در دست داشتند، در خیابان های اصلی شهر حرکت کرده و صحنه های با شکوهی از عشق و ارادت به نظام مقدس جمهوری اسلامی به نمایش گذاشتند.
بسیاری از راهپیمایان همچون رزمندگان اسلام در طول دوران هشت سال دفاع مقدس، بر روی پیشانی های خود، سربند بسته وی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حمایت کردند.
شهروندان  ورامینی همپچنین با خانواده بازماندگان و شهدای حادثه هواپیمای اوکراین ابراز همدردی کرده و اعلام کردند که در این مصیبت در کنار آنان هستند.
مردم شهرستان پیشوا نیز پس از اقامه نماز سیاسی عبادی جمعه در صحن مطهر امامزاده جعفر(ع) به خیابان های شهر آمده و فریاد مرگ بر آمریکا سر دادند.
راهپیمایان پس ازاجتماع در صحن امزاده جعفر (ع) مبدأ قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۴۲ با حضور در گلزار شهدا بار دیگر آرمان های شهیدان انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق کردند و بر پابندی بر اصول نظام تأکید نمودند.
مردم پیشوا که در هفته گذشته، چهار شهید سانحه هواپیمای اوکراین را تشییع و خاک سپرده بودند، با عبور از خیابان‌های اصلی شهر در حالی که فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می دادند، دفاع خود را از ولایت فقیه اعلام کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =